Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen fedőlakkot ajánlotok?

Milyen fedőlakkot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy tudtok-e hosszantartó fedőlakk márkákat mondani, amik nagyjából gyorsan száradnak és nem kopnak le 2-3 nap alatt.

2016. szept. 13. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes drágát venned. A moyra tökéletes lenne erre a célra. Sajna mindegyik ugyanolyan sza@r. Nekem van Sally Hansen géllakkom+fedőlakk, amihez nem kell lámpa. Nem bírt ki többet mint egy sima átlagos körömlakk. Esetleg vehetsz uv lámpára kötő fedőlakkot is, csak ahhoz lámpa kell, de az már a gél lakk kategória. Egyedül az marad meg sokáig.
2016. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Rimmel 3in1. Alaplakk is egyben.

Nekem minimum 6 napig bírja vele. A max pedig eddig 8 nap volt.

2016. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van UV lámpám, zseléim, gél lakkjaim, de most pihentetni szeretném a körmömet, de így "csupaszon" nagyon furcsák és szeretem őket "karbantartani". Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni az utolsó válaszadó körömlakkját. :)
2016. szept. 15. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!