Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Glamour napokon hogy működik ez?

Glamour napokon hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Pl. egy kuponra az van ráírva hogy 30% kedvezmény Rimmel termékekre. Most akkor annyiért csak a képen látható termékeket vásárolhatom meg, vagy mást is?
2016. szept. 14. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

XDD bocsi de ez nagyon vicces kérdés volt :D

Bármelyik Rimmel terméket megvásárolhatod 30%al

2016. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kivéve nyilván az akciósat
2016. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De van olyan ahol az van odaírva hogy minden termékre, de van olyan ahol csak az van írva hogy dekorkozmetikai termékekre. Ezért nem értem.
2016. szept. 14. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egyszerű. Ahova az van írva, hogy minden termékre, az minden termékre használható, amire pedig az, hogy dekorkozmetikai termékre, az csak dekorkozmetikai termékekre. Amikor kifejezetten csak egy fajta szempillaspirálra, vagy rúzsra vonatkozik, akkor az van ráírva a kuponra pl., hogy 30% kedvezmény bármilyen árnyalatú Rimmel Color Max rúzsra.

De még rövidebben: ami a kuponra van írva, egészen pontosan arra vonatkozik a kedvezmény. A képek többnyire illusztrációk.

2016. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így most már értem.Köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 14. 14:10
 6/6 anonim válasza:

#2

Egyébként a tavaszi Glamour Napokon használhattam kupont az akciósra is, de azt hiszem csak a Dm-ben. Úgy emlékszem azokon a kuponokon nem volt rajta az a tipikus szöveg, hogy akcióval nem vonható össze. Most nem tudom hogyan van.

2016. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!