Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szemolcsot el tudja távolíta...

A szemolcsot el tudja távolítani a borgyogyász, vagy másféle orvoshoz kellene vele fordulnom?

Figyelt kérdés

Az arcomon van 1szemolcs.Idáig nem zavart,de most elkezdett noni és néha fáj is!Ezért szeretném leszedetni.Milyen orvoshoz kell fordulnom? A bordoki simán leszedi,vagy kiéget i(nemtudom milyen modszert használnak),vagy esetleg ez ettol azért bonyolultabb?

Segítsetek légyszi,ha tudjátok! Mert ugye ha ez nem olyan egyszeru, akkor gondolom egy szép osszegbe is kerul,és ha belevágok, szeretném tudni,hogy mibe is tulajdonképpen...koszi


2007. nov. 17. 01:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a bőrgyógyász simán leszedi, csak már nem égetik mint régen, hanem folyékony nitrogénnel lefagyasszák. Meg sem érzed, csak utána fog egy kicsit csípni, de az sem biztos hogy az első alkalomra lejön, lehet többször kell visszamenned. De nem vészes.
2007. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még én csináltattam a kezemet (100- 200 futó szemölcs volt rajta :)) olyan 3 4 éve, fél évig kellett visszajárnom az orvoshoz, de ingyenes volt. (Gondolom most is az, csak vizitdíjat kell fizetni). Nekem is nitrogénnel fagyasztották le, nem fájt, csak csípett, és 2 szeresére feldagadtak. Otthonra pedig valami savat kellett használom ecsetelére. (szalcilsav??)
2007. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Szia!

A bőrgyógyász le tudja szedni, de nem mindegy, mekkora a szemölcs. Nekem volt több anyajegyem, amit leszedtek, volt, amelyiket égették(lézerrel, ez azért jobb, mert így tuti nem nő vissza), és volt amit tulajdonképpen kivágott. Nyugodtan menj el dokihoz, de inkább magánrendelőbe, ugyan drága, de az tuti, hogy nem marad ronda. ha írsz a mélemre, tudok Neked ajánlani egy nagyon jó bőrgyogyit, ahol én is voltam! :)

2007. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kezemen volt,de azt is simán leszedte a háziorvos.Menj el bőrgyógyászhoz,ő majd leszedegeti.
2007. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A legközelebbi bőrgyógyász megcsinálja, hogy lézerrel vagy fagyasztással, esetleg kisebb műtéttel az függ attól hogy pontosan hol van a szemölcs, mekkora, milyen mélyre nyúlik, érint-e nagyobb ereket. Érdemes persze kérdezősködni, mert lehet privát doki is nagyon vacak, és a kórházi is nagyon jó. Az sem kizást egyébként hogy először szövetmintát vesznek (mivel a szemölcs nő és fáj). Ha állami orvoshoz mész, akkor az állambácsi fedezi, kivéve a vizitdíjat (viszont drukkolj hogy azt be kelljen fizetned minden alkalommal).
2007. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ , ha fáj okvelen keress fel bőrgyógyász. nem bizotos hogy szemölcs lehet festékes anyajaegy is. Apró kinövést leégetik , de nem fáj, festékes anyjegyet fiamnak volt , kivárgták és összevarrták , és szövettanra köldték , de azt sebész végezte amubulante, megjegyzem kb. 5 éve még Pécsett a gyermekkorházban amikor még volt, Fontos hogy csináljanak szövettant.
2007. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ha tényleg szemölcs van az arcodon, akkor a saját vizeleteddel kend be minél gyakrabban és úgy el fog múlni, hogy még a helyét sem fogod látni, nem úgy, mintha leszedik, mert akkor fennáll az esélye, hogy a helyét örökre magadon fogod hordani. A karomon éktelenkedik egy ilyen heg, amit orvos vágott ki. Nekem az ujjamon volt szemölcs és ezt a módszert alkalmaztam és kb. 1 hónap alatt teljesen elmúlt, most már azt sem tudom megmondani, hogy hol volt pontosan.
2007. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

hát én nem hinném,hogy ezzel a vizelet-modszerrel ellehetne tuntetni szemolcsot, akkor senkinek sem lenne ha ez igaz volna...szerintem hulyeség, mert akkor a borgyogyász ilyet mért nem ajánl, hiszen így volna a legegyszerubb...

szoval sztem ne hallgass rá, lehet,hogy méginkább noni fog tole...

2007. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
termeszetesen a borgyogyasz el tudja a szemolcsot tavolitani
2007. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
:'( :'( :'( (Síró arc) Fááájdalom!! Ugyan kihez máshoz fordulnál vele?!? Urulógushoz?!
2007. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!