Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szexi, nőies?

Hogyan lehetnék szexi, nőies?

Figyelt kérdés

Elegem van a mostani és az eddigi stílusaimból,ami kb.farmer meg pólóból áll(t),néha,ünnepekkor felvettem 1 magassarkút,de pölö:szoknyát sose,mert nincsenek túl szép lábaim,de már alakulnak.igaz mostanában már sminkelek is,alapozó,szemcerka,spirál,ez minden reggel,meg vasalom,néha göndörítem a hajam,de én ezt is kevésnek érzem.Itthon mindig kinyúlt melegítőkbe vagyok,ezen is szeretnék változtatni.Szeretnék szexi,nőies lenni,de nem közönséges.Új hajat,sminket,ruhákat szeretnék.

Az alakom körte és homokóra is egyben.Kissé széles vállak,közepes cici,vékony derék,széles csípő,lapos has,vastag combok,kerek fenék.Hajam most sötétbarna,vállig érő,oldalfrufru-s.Kerek arcom van,sötétbarna szemem,normál bőrszín:)

Adnátok nekem tippeket,hogyan változzak meg?:)

Előre is köszönöm=)

L 16


2010. ápr. 22. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél otthonra szép melegítőket.Nekem van egy plüss pink meg egy citromsárga.Olyan,mintha pizsiben lennék és még is szép.Lakkozd a körmödet.Dögösebb a szemhéjtus szerintem.Én is szoktam farmerban meg pólóban mászkálni,de nem mindegy milyenben.A farmerhez vegyél fel inget,rafináltabb felsőket,díszes topokat...és persze magassarkút.

[link]

No itt van!Ebből meríthetsz ötleteket.Itt minden extra divatos és nagyon nőcis.Sok sikert!

2010. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be szerintem:

- cicanadrágot/leggingset ( [link]


- gladiátor szandált,most mindenki ebben rohangál: pl.: lásd előző kép, vagy: [link]


- nyárra saru: [link]

[link]


- vastag deréköv


- tunikát is vegyél, ami hosszított: [link]

[link]

[link]


- tavaszra ilyen félcipő,akár --> balról az első: [link]

[link]


- leopárd mintás ruhák

-csőtoppok, denevérujjas felsők, 1-2 nyári kendő, boleró

-piros körömlakk, nagy táskák

- bőrdzseki: [link]


- mellény, akár pólóra, toppra: [link]


- kockás ing: [link]



1-2 összeállítás:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Most ennyi jutott eszembe, remélem tudtam ötleteket adni! :)

2010. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon sokat segítettetek!:)
2010. ápr. 24. 12:25
 4/4 anonim válasza:
smeiféle képpen ne vegyél fel fordos vagy buggyos vállú felsőt az szélestíne estleg vágasd el a hahad állig érőre az szexi bár a hosszú az igaz a paisk szerint aztán sminkeket én youtuben szoktam nézni próbáld ki a füstös szemeket az most idén igazán trendy fürdőruhából erre az alkra a legjobb a csőtöbb nyakpánttal és sima bugyival egy sötét burgundi szín vagy mintás nyár van ezért vegyél térd nacikat derék nél húzott felsőkkel ha van travel&livinged azon szokott meni a what not to wear baromi sokat lehet tanulni blőle ajánlom neked:D ha nincs sok pénzed akor turizz sokaknak nagyon nem jön össze de ha van elkpépzelésed akkor könynebben megy a válogaás én modnjuk egy oylan suliba járok ahol kb midneki iylen nagyon pénzes de nem érzem magam rosazbbul öltözöttnek a Háda turikban jó cucok vannak ha ez segít meg cipőket érdemes olyan helyekn venni ahol márkásakat leseljteznek pedig tényleg nicns is hibájuk vagy apró ha lenne vmi kérdésed nyugdtan írj am itt egy oldal ez tök jó : www.lookbook.nu
2010. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!