Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megint ki kell fizessem a...

Megint ki kell fizessem a fogszabályzóm?

Figyelt kérdés
Volt fogszabályzóm, levették és a két első fogam hátára drótot tettek, ami a fogorvosom szerint megakadályozza, hogy elmozdúljanak a fogaim. De sajnos kezdem észrevenni, hogy kezdenek elmozdúlni. Ha arra kerülne a sor, hogy újból tegyenek, megint ki kell fizessem?
2016. szept. 15. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy újra ki kell fizetned csak lehet hogy más módszert javasolnak. A lényeg, hogy időben menj még el!
2016. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű igen. Nekem is van az alsó soron ilyen drótféleség. Azt örökké rajta kell hagyni vagy mikor szedik le (már ha lekell)? Nekem nem mondtak erről semmit.
2016. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, az első fogszabályzóm levétele után pár héttel visszaállt (bár nekem csak éjszakait kellett hordanom). Ezután már másik fogorvoshoz mentem el aki elkezdte előről és sajnos ugyanúgy ki kellett fizetni. :(
2016. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!