Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kenzo Jungle L'Elephant...

A kenzo Jungle L'Elephant mennyire édes illat, mennyire érződik benne a vanília?

Figyelt kérdés
Olvastam róla a véleményeket, de van aki édesnek írja, van aki fűszeresnek. Meg ugye van aki édes-fűszeresnek. A vanília mennyire dominál benne?

2016. szept. 17. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem a vaníliát fogod először észrevenni! Persze érezni benne, de a szegfűszeg és a kardamom az ami dominál. Anyám szerint olyan mint a forralt bor :). És nagyon-nagyon erős illata van, meggondolandó hogy milyen alkalmakra lehet viselni.
2016. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Az jó hír, hogy nem igazán hangsúlyozódó illat a vanília benne. A vélemények és az összetevői alapján nagyon megtetszett, csak az a vanília...Mindegy, egy kis mintát rendeltem belőle.

Mégegyszer köszönöm.

2016. szept. 18. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Írd majd meg hogy tetszett.
2016. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megérkezett ma. Nem tudom, talán azért mert csak kis üvegcse, így nem jön ki belőle egy spricc alkalmával annyi mint egy normál fújásnál, de szerintem nem túl tömény. Délelőtt fújtam magamra, most este a férjem csak akkor érzi, ha a közelében vagyok. Oda hajolok pl. Az én orromat viszont újra és újra megcsapja. Mondjuk csak diszkréten.

Kifújáskor olyan füstölős rágógumis illata van, és roppantul tetszik. Később ez mikor elmegy, nem is tudom meghatározni milyen illat marad. Ami meg-meg csapja az orrom, az tetszik, de mikor megszagolom a hol befújtam magam, nem tudom eldönteni... Olyan szegfűszeges, valahol valóban mintha lenne benne kis forralt bor is. Még barátkozok vele. Ha az maradna ami kifújáskor érezhető, az írtóra tetszene. Azért teljesen oda vagyok. A maradt alapillatért viszont...majd kiderül. Viszont az biztos, hogy nem gyakori illat, egész egyedi. Ez roppantul tetszik benne. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége. Egy nagy üveg, vagy végleges elválás. Mindkettő eszembe jutott már :)

2016. szept. 20. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom te kérdezted-e korábban az utánzatot, nekem volt egy ami csak a fejjegyeit hozta az eredetinek (ki is dobtam emiatt :p), ha van rá lehetőséged, egy próbát megér.

[link]

2016. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, én voltam.

Pfúúú, nagyon köszi :) Azt a füstölős illatot adja mindössze? És hitelesen? Szuper :)

Nem emlékszel, ennek tartós az illata?

2016. szept. 21. 06:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire tartós, valószínűleg nem igazán.

Füstös jegyek elvileg nincsenek benne, de vannak parfümök amikben van (pl Guerlain Shalimar, bár az elég vaníliás, de sok helyen van teszter; John Galliano azonos nevű parfümje - ez egy szárazabb, már-már templomi füstölőre emlékeztető illat, ezt viszont sehol nem lehet tesztelni :( ).

2016. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi. Utána olvasgattam amit ajánlottál. Kár volt...Azt hiszem megint parfümöt fogok rendelni. :) A véleményekben is pont a füstölős illatot emelik ki. Hogy az marad a végén érezhető.

Mégegyszer köszi :)

2016. szept. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!