Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a legjobb és legrosszabb...

Ki a legjobb és legrosszabb magyar beauty youtuber?

Figyelt kérdés
Legjobbat nem tudok írni, de akik jók az Kárpáti Rebeka és Aviana, lehet hogy nem ő a legrosszabb, de azok közül akiket láttam ő volt a legrosszabb és legellenszenvesebb, és az Viszkok Fruzsi.
2016. szept. 20. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Fruzsi a legjobb, értelmes, céltudatos, kedves és imádom hallgatni a hangját. A legtöbb blogger ostoba, így nem is nézek senkit, csak Fruzsit néha. Ő egy gyöngyszem.
2016. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem szeretek senkiről rosszat beszélni, s bár a véleményem megvan, inkább csak a kedvencemet mondom el. Vagyis az egyetlen magyar youtuber akit ebben a témában követek az Eszti, nagyon aranyos, egyedi és őszinte, szeretem a videóit. :) A Fruzsira meg szerintem sokan csak irigyek. Nem kell követni, én tök jól ki tudom kerülni ami nem érdekel. Lehet idegesítő, hogy ő most New Yorkban van mi meg nem, de aranyos lány, és őszintén, én is igent mondanék minden cégnek, aki felkeres, hogy "reklámozzam" őket.
2016. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi erővel Aviana-ra is irigy lehetnék, mert Barcelona-ban járt, és volt Sephora-ban is. De nekem eleve nem szimpatikus Viszkok, és a videói is egyre rosszabbak, bár nem mint ha régen jók lettek volna, hiszen sminkelni azt nem tud
2016. szept. 21. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem se a kedvencem, 1-2 videóját ha láttam, de nem sajnálok tőle semmit. Egyszerűen nem nézem, nem követem sehol, legutóbb akkot hallottam felőle, amikor az unokatesóm posztolt vele egy képet valami találkozón és ennyi.
2016. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
74%

Eszti szerintem jó videós. Ő legalább kedves és őszinte és tud sminkelni is.

A legtöbben szörnyen kétszínűek egyébként. Fruzsitól nekem felfordul a gyomrom. Eleinte kedvesnek tűnt, de aztán sokak észrevehették, hogy minden egyes szponzorációt elfogad, hirdetőfelület lett belőle és még olyan lehetőségeket is elfogad, amikkel nem is ért egyet, ütközik az elveivel... Tipikusan az az ember, aki eladná az anyját is pár ezer forintért. De mivel kedvesen mosolyog végig a videóban, ezért ez a birkáknak nem tűnik fel. Hiába csinál jó minőségű videókat meg sminkel szépen ha közben egy szörnyű ember. Én inkább olyanokat nézek, akikről tudom hogy földhöz ragadt, kedves, normális emberek akik szívből csinálják ezt. :) De persze valakit jobban érdekel a tartalom.

2016. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Kárpáti Rebeka nagyon aranyos és szimpatikus. Bár ő nem a csatonájából akar megélni, csak hobbi szinten foglalkozik vele,de attól még nagyon szeretem a videóit.

Viszkok Fruzsit sokan leszólják, pedig ő az a legfelkapottabbak között, akinek megmaradt a pozitív személyisége.

FollowAnnát régen nagyon szerettem. Akkor is volt egy jellegzetes pörgős stílusa, de amióta egyre népszerűbb, nagyon elszállt magától. Már csak affektálni tud és minden videójában fényezi magát.

Aviana-val sokáig nem tudtam azonosulni, de néhány videóját megnézve abszolút segítőkész és felhozta egy kicsit az önbizalmamat is a beszédeivel.

Móni szépségvilágával alapvetően nem lenne bajom, de hatszázezer percesek a videói, kétszázszor ismétel meg mindent, és mind ezt olyan unott fejjel csinálja, hogy rossz nézni. Nem is beszélve arról, hogy elég trágár szókincse van, amit a videóiban is kamatoztat abban bízva, hogy ezzel feldobja őket.

Aki abszolút irritál, az Emci Beauty. Tizen-néhány éves és már úgy akarja osztani az észt, mintha ebből diplomázott volna.

Hihetetlenül beképzelt, már a videói intrójában is topmodell nem hiszi magát és meg van győződve arról, hogy csodaszép, holott egy beesett arcú hullaképű kis liba.

Abból áll az összes videója, hogy végigmutogatja mit vett neki anyuci-apuci azzal a gúnyos hangvétellel, hogy nem mindenki kap ilyen 'menő' cuccokat.

2017. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!