Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fura ha a szüleim ki...

Nagyon fura ha a szüleim ki szokták nyomkodni a mitesszereimet, illetve 1-2x egy évben én nekik?

Figyelt kérdés

Magamnak nem mindig tudom jól kinyomkodni, mivel ritkán van körmöm.

Amikor egy ideig nem rágom a körmeimet és visszanőnek, és anyám vagy apám észrevesz a hátán, akkor engem kérnek meg, hogy intézzem el, mert pont akkor hosszabb a körmöm, és én jobban el tudom intézni.


Ez nagyon fura?

Jól működő rendszer, semmi sérülés nem szokott lenni az arcomon, szóval ügyik vagyunk, csak hát... nem fura? Xd

Nincs pénzünk kozmetikusra, szóval így tudjuk megoldani.



2016. szept. 21. 08:46
 1/5 anonim válasza:
Szerintem teljesen rendben van, en is anyukamat kerem meg ha nem sikerul valamit elernem es o is engem .:)
2016. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem fura, tudom, hogy rengetegen csinálnak ilyet, de nekem felfordul a gyomrom ettől.
2016. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi baj, vannak folgok amiket tényleg el kell távolítani.

Páromnak karbantartom bőrét, ő is nekem ha megkérem.

Jobb ha karban van tartva a bőr, minthogy olyan gusztustalan nagyra nőtt miteszerek ezrei tágítják a bőr polusokat/gusztustalanul látszanak és az illető semmit se tesz érte...pl anyám harmadik s jelenlegi párja... Undorodok a bőrétől. 1-2mm es durva darabok...

2016. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dolgok* - bocsi az elírásokért, teló átka xD
2016. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi fura, amíg otthon éltem én szedtem anya szemöldökét, ő meg kinyomta ha nőtt valami förtelem az arcomra. Mióta a barátommal élek, ő nyomkodja az én arcom, én meg az ő hátát... :) Fura, nem fura, inkább ő matasson rajtam, mint egy kozmetikus egy csomó pénzért.
2016. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!