Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mi a kedvenc parfümötök?

Lányok mi a kedvenc parfümötök?

Figyelt kérdés

A kedvencemet (Playboy Rock it),már nem gyártják,ezért újat kell találnom,de nincs semmi ahhoz fogható,ami annyira tetszene.A Playboy egyébb illatai sem az igaziak,próbáltam korábban a "Sexy" és "Spicy"-t is,de valahogy túl erősek.Valami hasonló gyümölcsös-orientális,esetleg krémes illatot tudnátok mondani?

20/l



2016. szept. 21. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
valentino valentina, kicsit erősebb illatú, de szerintem nagyon jó. Nekem ez a favorit
2016. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ilyen vaníiliásra gondolsz akkor a si parfüm az szerintem jó lehet :) meg a jimmy choo blossom. Olyanom is volt már, az sokkal kifinomultabb ilatú mint a valentino :)
2016. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beyoncé-Heat rush.Nekem ez a mostani kedvencem meg az Avon Luck-nak...nem tudom mi van az utóbbi illatban de nem tudom megunni,imádom.
2016. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hypnose kicsit hasonló de drágább jóval
2016. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Majd keresgélek belőlük valamit :)
2016. szept. 23. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!