Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen évszaktípus vagyok?

Milyen évszaktípus vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jönnek az okosok, hogy ezt fontos eldönteni, de nekem magamról sosem sikerült. A bőröm világosabb az átlagosnál, nem látom se kékes-szürkés tónusúnak (és őszintén szólva elképzelni sem tudom az ilyet), se sárgásnak, se barackszínűnek, egyszerűen csak fehér és sápadt, szeplőim nincsenek. A szemeim gyakran karikásak, zöldesbarnák, egyesek szerint világosbarnák. Eredetileg ún. "seszínű" hajam van, azaz ilyen nagyon fakó, szürkés beütésű világosbarna, bár sötétre festem, ha ez számít valamit.

Ötletek?


2016. szept. 23. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a színekből ítélve őszi. De ez miért fontos? :D Én ilyenen egyszer sem agyaltam, hogy milyen évszaktípus lehetek.
2016. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyár típus az első tippem. Az altípushoz minimum egy, azaz inkább több, természetes fényben készült kép kéne, de élőben lenne az igazi.

Az őszi típust a hajad színe miatt élből kizárnám, mert azt írtad, hogy szürkés beütésű. Az ősz nem szürkés, ott meleg árnyalatok vannak. A haj is inkább arany vagy vöröses fényű.

2016. szept. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha rólam írtad volna a jellemzőket :), azzal kiegészítve, hogy nagyon fehér a bőröm, de egyben hajlamos a pirosodásra, érzékeny. Nyáron nem barnulok hanem leégek. Téged és magamat is a Tavasz, vagy Nyár típusba sorolnám. De sajnos én sem tudom eldönteni.Ősz és Tél típus semmikép szerintem
2016. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arany vagy ezüst (ékszer) áll jobban? Ezt az előző válaszolótól is kérdezem, ha nem tud dönteni. Ha aranyszín és inkább a melegebb színek, pl. barackrózsaszín, akkor tavasz, ha ezüst, szürke és a hideg árnyalatok, pl. babarózsaszín, akkor nyár.
2016. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!