Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenítsem magam?

Hogyan szőrtelenítsem magam?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és nem nagyon szőrös. Két helyen akarom magam szőrteleníteni, amit most már rendszeressé szeretnék tenni. A fanszőrzetet, de ott teljesen, a heréket, az ánusz környékét is, hogy ne maradjon semmi, ezenkívül csak a hónaljamat. Máshol nem kell, mert egyáltalán nem vagyok szőrös.


Ahol lehet, ott szeretnék gyantát használni, azon nem akadok fel, hogy mennyire fáj. Szerintem a herén kívül mindenhol lehetne. De meleget vagy hideget, és milyet vegyek? Még csak borotválni sem borotváltam semmimet soha, de azt nem akarom, mert műtét miatt le kellett egyszer a fanszőrzetet, és az szúrt. A herékről borotváljam vagy csipesszel kell kiszedegetni? Ez most nem divat kérdése, komolyan idegesít már, hogy ezen a két helyen nagy.



2016. szept. 25. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen meleggyanta. En no vagyok, szoval valszeg gyengebb szorzettel, de a boromet leszedte a hudeg, a szor meg ott maradt. Egyebkent par alkalom utan megszokod a borotvalast, utana nem szur. A herekrol leszedheted csipesszel is, ha nem sok van, de ha sok, akkor inkabb a borotva.
2016. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hat sztm menj el egy kozmetikaba ahol ferfi nemiszerveket is szortelenitenek es akkor ott megcsinaljak ugy hogy ne legyen rossz.
2016. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A herén kevés van, és az sem látszik szinte, szóval az mehet csipesszel, a többire meg akkor meleg gyanta. Na, akkor még lesz mit olvasnom róla, hogy hogy kell neki állni, és használni.


Köszi a válaszokat. Egyébként milyet vegyek?

2016. szept. 25. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Meleg gyantával, és ne te csináld elsőre. Menj kozmetikushoz, lesd el a technikát. Egy csomó kozmetikus csaj vállal fiúkat is. És is gyantáztattam magam kozmetikussal évekig, és nem csak intim részen, hanem tetőtől talpig, mert rajtam van bővebben szőr. Magamnak is megpróbáltam, de intim helyen nem ment, kevés kezem van hozzá, legalább 3 kell, de még jobb ha van négy. Kozmetikában sem tétlenül fogsz feküdni, hanem négykezest kell játszani a kozmetikus csajjal.

Nekem a herezacskóm is gyantázta.

2016. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Hát, nem tudom, még átgondolom :)

2016. szept. 26. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csunya veralafutasokat tudsz okozni jo par honapra magadnak a meleg gyantaval rutin nelkul.
2016. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem tudom, mi legyen, majd még azt is meglátom, hogy lesz-e szőrtelenítés.
2016. szept. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!