Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon göndör a hajam, van...

Nagyon göndör a hajam, van értelme a növesztésének? 23f (kép)

Figyelt kérdés

szóval szeretném megnöveszteni a hajam, még nem tudom összekötni viszont perpill steven segál hajat szeretnék

[link]


mint a nico című filmbe :) szerintem nagyon király


viszont nagyon göndör a hajam.. ha összekötném, lófarokba kiegyenesedne?


egyébként egy witcher 3 séróval is kiegyeznék:

[link]


hátul lófarokba összekötve és oldalt leengedve ilyen


szóval nagyon nem szeretném ha bozont lenne a hajam vagy ilyesmi.

szóval van értelme megnöveszteni végigszenvedni?


tök laikusként kérdezem, szóval megköszönném ha segítenétek, mert nem értek hozzá :)

jó lenne ha nem kéne 2-3 hetente fodrászhoz járni mint eddig és mindig jól nézne ki :D


2016. szept. 29. 16:51
1 2
 1/11 anonim válasza:

En birom a hosszú hajú pasikat:)

Csak ne legyen lányos.

Ez az egész az arcodtól is függ, nem is biztos hogy jól állna

2016. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de jól állna :)


[link]


ilyet szeretnék majd egyszer erre gondoltam oldalt felkötött címmel :)


és köszi a válaszodat, én örülök neki hogy neked bejönnek de ebből nem tudtam meg sokat :)

2016. szept. 29. 17:05
 3/11 A kérdező kommentje:

kiengedve is lehetne ilyen egyenes vagy tutira tiszta bozontos lenne ha megnöveszteném és hosszú lenne...


mert ilyen egyenes vikingbe lenne a jó, nem bozontba

2016. szept. 29. 17:19
 4/11 A kérdező kommentje:
nem értem, hogyhogy nem záporoznak a válaszok? :D
2016. szept. 29. 17:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon göndör hajad van, akkor szerintem ennyire nem érdemes megnöveszteni.

Nekem lányként van göndör hajam, röviden (=kb. vállig érő) sehogy se állt... Konkrétan rohadtul ronda volt. :D

Kicsit megnövesztheted, de a linkelt képeken lévő hajak nem lennének jók göndören. Az első képen lévő haj még egyenesen is borzalmas.

2016. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igen azt szeretném megtudni hogy hogy egyenesíthetném ki és hogy lehetne ilyen?


hajvasalásról hallottam, arról mit kell tudni?

2016. szept. 29. 20:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha megnöveszted, akkor hajvasaló, hővédő segítségével lesz ilyen, de huhh.. nem tudom mit gondolnék, ha a pasim reggelente a haját vasalgatná munkába indulás előtt :D egy kérdést biztos feltennék neki:D
2016. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérlek, növeszd meg vállig érősre, vagy annál kicsit rövidebbre, főleg, ha illik az arcodhoz. Ha ez motivál, imádom ha egy férfinak göndör hosszabb haja van.
2016. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen , megnövesztem... de akkor csak vasalással lehet ilyen?

amúgy már rendeltem egy hajvasaló-fésűt az ebay-ről az előbb, azt írják rá ionos azt hallottam hogy az a jó.

szerintetek?

2016. szept. 30. 17:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Oh egyszer látnék egy ápolt, hosszú hajú pasit, végem lenne:D Pedig túl vagyok már az ilyen tini kislányos rajongási korszakomon...

Göndören ilyennek tudom elképzelni: [link]


Nekem enyhén hullámos a hajam (nő vagyok), most rövid a hajam és borzalmasan áll vasalás nélkül, viszont mikor hosszú volt, akkor elég volt megszárítanom és egyenesen állt...Szóval lehet a te esetedben is ez fog történni, a súlya lefogja húzni és nem lesz birkabunda frizurád:) De biztosan csak akkor fogod tudni, ha megnöveszted. Próbáld ki azt a fésűs hajvasalót, arról én is hallottam jókat, de mikor mosás után szárítod, akkor egy sima fésűvel is tudod egyenesre szárítani, ha meg összekötöd az se baj ha néhány hullám van benne:)

2016. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!