Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Adidas Superstar-ból hanyast...

Adidas Superstar-ból hanyast rendeljek, hogy biztosan jó legyen a méret?

Figyelt kérdés
Már előre vásárolok karácsonyra, hogy ne legyen üres teljesen a zsebem az év utolsó hónapjára. A nővérem kinézett már egy pár hónapja egy cipőt ( [link] ) és 24 cm a lábhosszúsága. 38-39-es cipőket hord. Mivel nem 4-5 ezer forintról van szó, hanem 18 ezerről, nem tudom melyiket rendeljem. Van valaki esetleg, aki ugyanekkora méretekkel (24 cm) hasonló cipőt hord (Adidas Superstar)? Ha igen, neki melyik jó?

2016. okt. 4. 13:17
 1/1 supra01 ***** válasza:

Szia!

Én NIKE cipőből 47,5 hordok, 31 cm a belső talphossz, ADIDAS cipőből a 48 2/3 a jó méret nekem, szóval kicsivel több mint egy számmal nagyobb kell.

2016. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!