Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők milyen számotokra az...

Nők milyen számotokra az ideális férfias külső?

Figyelt kérdés

Gondolok: öltözködésre,frizurára,borosta,szakáll,magasság,arc,test

Kort is írjatok :)



2016. okt. 4. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Magasság:185-90 cm

Szőrzet: Arcon nem bírom, mindenhol máshol jöhet

Frizura: Ami illik hozzá,inkább rövid tüsis

Arc: Legyen kedves tekintete, mosolya, a szeme kék vagy nagyon sötét szinte fekete legyen

Test: Enyhén izmos (csak látszódjon rajta hogy sportol,karbantartja magát)

Öltözködés: Sportos,egyszerű színekkel, ami az egyèniségét tükrözi


20/l

2016. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hm hat, mindenkepp legyen izmos, de ne annyira, inkabb igy kozepesen, oltozkodes hat nem szeretem ha log egy fiun valami legyen igenyes ,de ne oltozkodjon ugy mint egy meleg, borostaja legyen az minden ferfinak jol all:)

A frizuraja, hat legyen olyan hogy bele lehessen turni, csak ne csinalja egy orig mert azer milyen mar hogy tobb idot tolt a hajaval , mint en lany letemre az enyemmel. arc, hat tok mindegy, legyen jokepu, de hat nem is ez szmit amugy kinezet, stb.. ha mar egyszer egy pasinak bejon a stilusa meg a szemelyisege akkor egyszeruen mondhatjak nekem hogy , de nezz mar ra hogy nez ki, akkor sem erdekelne mert nekem ugy tetszene ahogy van:) es mar nem egyszer volt ra pelda hogy beleszerettem egy olyasvalakibe akirol en is tudtam hogy nem egy jokepu de hat most na :)

2016. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja es utolso vagyok, minnel magasabb annal jobb :3
2016. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Min. 185 cm magas, izmos, széles váll, keskeny csípő. Dús, rövid haj és szakáll. A teste lehet csupasz, vagy szőrös, de ne legyen jeti (felkar, hát gáz).

Nekem az arcon csak annyi fontos, hogy legyen egészséges bőre és fogai és ne legyen rajta semmi kirívó (Antal Imre orr, vagy JáksóLaci áll), nem kell jóképűnek lenni.

Az öltözködése legyen átlagos, visszafogott (farmer pólóval vagy inggel).

Legyen tiszta és igényes.

2016. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Az ideálod nem mindig a szerelmed, a szerelmed nem mindig az ideálod." Ez annyira tetszik az idézet, mert most én is egy olyan személybe vagyok szerelmes, aki egyébként nagyon nem az esetem. :D (plátói)

De akkor az ideálom:

Amit eddig senki sem említett, de nekem pl nagyon bejön: barna bőr. És nem a 8. keres nem brazilokra gondolok... Illetve vagy sötétbarna vagy zöld szem, sötétbarna/fekete hajjal. Plusz borosta, karakteres arc. Enyhén izmos alak, és olyan David Beckham stílus. :D Nekem Olaszországba kéne költöznöm, ott kb minden második pasi így néz ki. :D

2016. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

180-190 magas, átlagos, enyhén sportos alkat. Van haja, de nem a mai idióta divatfrizurák, nem tetszenek a fehér szamurájok. Borosta kötelezően ajánlott, kék szem főnyeremény, szürke vagy zöld előny. Lehetőleg világos haj, de az nem olyan fontos. A barna-barna párost viszont snassznak tartom.

Öltözködés: elegánsabb vagy hétköznapi. Igazából mindegy, csak ne lógjon rajta minden vacak és legyen némi ízlése.

21/N

2016. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehetőleg 180 cm-nél magasabb, szeretem, ha egy pasi szőrös, arcon imádom a borostát, a testét pedig semmiképp se szőrtelenítse (b*zis). Plusz pont, ha szereti az ingeket, ne hordjon túl szűk ruhákat, csakis átlagosat, szóval nem azt mondom, hogy lógjon rajta. Mindenén látszódjon az ápoltság, fog, köröm, ruházat.

Nem számít az alkat túlzottan, lehet macis, vékony, szálkás, de túl izmos se legyen, nem kell kigyúrt izomagy.

Kb. ennyi.


16L

2016. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szó szerint ugyanaz mint az elsőnek. :OO Bár magasságra nekem bármi jöhet 170 centi felett. 17/l
2016. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább vékony, de a láttam már duci fiút is aki tetszett. Csak izmos, kisportolt teste ne legyen, mert az undorító. Az átlagos test tetszik.
2016. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!