Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen hajtű mire jó és...

Az ilyen hajtű mire jó és hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonlóm van, de nem tudok vele mit kezdeni. Ti tudjátok, hogyan használják ezeket? :)


2016. okt. 8. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van kínai tradicionális hajtűm. Egy kínai barátnőm hozta nekem.


Gyönyörűen fel lehet vele tekerni a hajat.


Fogd össze a hajadat a kezedbe, és tedd alá a hajtűt,befelé tedd át rajta a hajad (úgy, hogy a hajtű felett legyen újra, és kezd el bal-oldalirányba tekerni a hajtűt. Mikor még nem olyan szoros, az épp vízszintesen álló hajtűt 180°al fordítsd el úgy, hogy a kezed, amelyikkel fogod a hajtűt, a fejed formáját kövesse, és miután átfordítottad, nyomd bele a kis kontyocskába.


Nem igazán lehet leírni, de azért remélem ezek alapján sikerülni fog! :)

Ezzel a technikával egyébként ceruzát is, tollat stb lehet használni, ha pont nincs nálad hajgumi, de fel kell fognod a hajad.

2016. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na most így elsőre nem sikerült, de megértettem a lényegét és még próbálkozom, köszönöm szépen a segítséget! :D
2016. okt. 8. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudnátok erről küldeni egy videót, ehhez így hülye vagyok... egyszer próbáltam videó alapján, sikerült a hajammal kettétörnöm egy ceruzát :D
2016. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fogd meg a hajad és kezd el csavarni, majd fogd meg a hajtűt is és így csavad rá a hajadat. Utána csak szúrd át a hajadon. Nem bonyolult


Én nem így szoktam csinálni, de talán ez a videó is segít. Igazából ez a konty is szép.


[link]


És itt van még pár módszer


[link]


És én így szoktam csinálni:


[link]



Remélem tudtam segíteni, és így kemény 4 év után is megnézitek még a válaszom😂

2020. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!