Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök szedéshez ötletek?

Szemöldök szedéshez ötletek?

Figyelt kérdés
Vastag lenne a szemoldokom, de amikor elkezdtem szedni(par eve) eleg rendesen megritkitottam, es nem helyeztem tul nagy hangsulyt a szimmetriara,igy most az egyik el van csuszva a masikhoz kepest. Azita probalom igazgatni,de inkabb kisebb mint nagyobb sikerrel, hiszen visszanoni nem nagyon akar,leginkabb csak ilyen elvetett szallakkal talalkozok,amikor a formajan probalol igazgatni,akkor meg lutri hogy milyen lesz. Szakembertol kicsit tartok, hogy nagy valtozast vezetne be, de meg nincs tapasztalatom ilyen teren. Tippek?

2016. okt. 10. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Legkozelebb gyantazd :)

Tetejet kevesbe gyantazd/szedd inkabbb az aljat ahol nincs sorszal ott rajzold meg avonos szemoldokceruza bevalt nekem. Ha egy kicsi elteres van a ketto kozt az nem szamit (en sem jarok kozmetikushoz)

2016. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia én régebben rendszeresen jártam kozmetikushoz elöszőr jó is volt de kb egy év elteltével már soha nem szedte ki jól pedig egyszer meg képet is mutattam. Miotta én szedem magamnak azota jó. Ha én túl szedem az egyik oldalon akkor nem rontom el a masik oldalt is hanem ugyan olyanra festem mint amilyen a jól szedett. De ha nem megy szabad kézzel akkor tudsz venni sablont azzal könnyebb és ugy garantáltan egyforma lesz a szemöldököd
2016. okt. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!