Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha legyantázom a bajuszom,...

Ha legyantázom a bajuszom, piros lesz? (Lány vagyok) egyébként nem erős, meg nem fekete, de mégis a fénybe világít, vagyis látszódik rendesen.

Figyelt kérdés

ha igen meddig..? holnapra látszódni fog valami? Piros lesz? Begyulladhat esetleg? hátrányai micsodák?

köszönöm előre is !


2010. ápr. 25. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még sose próbálkoztam ezzel (szerencsére nem is szükséges), de annyit tudok, hogy barátnőm megcsinálta, könnyen lehet, hogy valamit elszúrt, vagy rossz minőségű volt a gyanta, de neki szinte a bőrt is "letépte", hetekig vörös és sebes volt utána.

Normális esetben viszont szerintem 1-2 napon belül mindenképp el kéne múlnia a vörösségnek (ami szerintem 100%, hogy jelentkezik gyantázás után).

2010. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem fekete meg nem is erős, nem ajánlom a gyantát. szerintem simán essél neki a szemöldök csipesszel, és azt a pár szálacskát szedd csak ki ami látszik is. mert a gyantával az a baj, h kiszedi a kis pihéket is, az meg nem jó :( és ráadásul nem tudhatod, h. a bőröd hogy reagál rá, mert én is próbáltam régen, és kicsattogtam tőle teljesen, de pl anyukám bírja. emberfüggő a dolog, de tényleg nem érdemes, ha ennyire nem indokolt a dolog.
2010. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát midnenesetre olankor cisnáld amikor másnapig legalább nem kell sehova menned:) nekem pl borzalmas volt utánna, vörösvolt, bedagadt és fehér pöttyös lett és viszketett meg fájtis:D:D hálistennek annyira nem szörnyű a helyzet ugyhogy nem gáz ha nemgyantázom csak kiprobáltam.
2010. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Tegnap neki estem.. gyantával... hát semmi változás nem volt.. vagy rossz volt a gyanta vagy nem tudom, de 3 szálat ha kihúzott.. piros lett egy kicsit, fél óra és semmi sem látszódott! tehát maradok a szemöldök csipesznél!

köszi azéért :)

2010. ápr. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!