Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó választás lenne ez a szemüveg?

Jó választás lenne ez a szemüveg?

Figyelt kérdés

Sportos, és egyben divatos szemüvegeket szeretnék! és mellesleg eléggé strapabíró is!

0,5ös szemüvegem lesz, szal nem erős! véleményeket kérnék!


[link]


[link]


2010. ápr. 25. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

de itt két szemüveg van :)

a playboyos jobb. ha feltétlenül választani kell, de amúgy egyik sem tetszik :S

ha sportosat és divatosat szeretnél, akkor a playboyoshoz rózsaszin keret illene és az egész máshogy nézhetne ki :S én legalábbis még keresnék :)

2010. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon tetszenek!:(
2010. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az számít h hogy állnak neked...én mire megtaláltam az igazi szemcsimet, felpróbáltam úgy 55-öt..
2010. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szemüveget nem érdemes így venni, mindenképp próbáld fel, mielőtt veszel, hogy hogy áll, mert lehet, hogy képen tök jó, de felvéve sz.ul áll, vagy nemm fekszik az orrodra, túl széles, túl keskeny, hosszú a szára, stb.
2010. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!