Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Közép barna hajban hogy...

Közép barna hajban hogy mutatna halványan a vörös-lila melír?

Figyelt kérdés
Azért van egyéb kérdések kategóriában, mert a hajfestés szerintem nem tartozik a hajápoláshoz.

2016. okt. 16. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem a barna hajamba vörös csíkok vannak és nagyon jól áll :)

az, hogy pluszba te még lila színnel felturbózod, az már merész egy kicsit, szerintem jobb lenne csak a szimpla vagy halvány, vagy élénk vörös szín :)

azzal tuti befutó lennél :)

2016. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
halványan igen, de csak az egyik!
2016. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Linkelhetnél egy képet, hogy milyet is képzeltél el. Szerintem a túl sokféle szín egy ember hajában már nem szép.
2016. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondoltam, lehet nem volt egyértelmű a kérdésem. :/

Bár ennek inkább fekete haja van:

[link]

Ennek halványabb változata:

[link]


Ennek a kettőnek ötvözése hogy nézne ki? Túl sok lenne? Inkább csak egyik? Ezekhez a képekhez képest nagyon világosnak tűnik a hajam.

2016. okt. 16. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első képen a csaj haja nagyon jó. Én arra szavazok. De ha csináltatsz szerintem csak az egyik legyen a kettő helyett.
2016. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Vöröst jobb meghagyni, elrontaná szerintem a lila, bár mit veszíthetsz egy kísérlettel? :D Max újrafested a hajad..
2016. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Találtam még egyet:


[link]


Ez a pirosas, vagy ugyanilyen csak lilás árnyalatban.

2016. okt. 16. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Jó a kép, de nekem még mindig a lila tetszene. Valamiért most nagyon megtetszett. Lehet, hogy én is kipróbálom ;)

2016. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az ilyen keverék színek azt a benyomást keltik, hogy a viselője nem épp döntőképes egyén. Másik nézőpont az, hogy a viselő színes egyéniség. Tanulság: mindig lesz valaki, akinek bejön a hajad, és olyan is, akinek nem, lényeg azon van, hogy te hogyan érzed magad.

Nekem jöhet bármi, csak az egyén legyen számomra megnyerő :)

2016. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is jobban hajlok a lila felé, szerintem ez lesz. :)
2016. okt. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!