Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a fehér bőrű,...

Mit gondoltok a fehér bőrű, vörös, esetleg szeplős nőkről?

Figyelt kérdés

Fiúk/férfiak. Tetszik nektek ez a "fazon" ?

És most itt nem arra gondolok, amivel sokszor felruházzák ezeket a nőket, hogy a vörös hajú, már csak és kizárólag szexistennő lehet. Hanem külsőre bejön e nektek?


2010. ápr. 26. 12:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah, természetes vörös hajra gondolok! :) De gondolom ez egyértelmű a kérdésből.
2010. ápr. 26. 12:35
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
A normális pasik nem hajszín alapján szeretnek bele a nőbe
2010. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
általában igen,ha hosszú a haja.
2010. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszenek a szeplők. Szeretem a természetes vörös hajú nőket, akár a sötétvörösebbik, akár a narancssárgásabbik fajtából kerül ki a hajuk :) A fehér bőr törékeny külsőt kölcsönöz nekik, de ez sokszor szexi.
2010. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok de szerintem a természetes vörös hajnál nincs jobb dolog! Annyira szép!
2010. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
szia, nekem egyáltalán nem jön be, ilyen sápadt, kissé beteges kinézetű sovány lányhoz kapcsolom ezt a kinézetet, akinek hosszú szénaboglya haja van, nem sminkel, az öltözéke is elég topis, sértődékeny és hisztigép. Tudom hülyeség és nem lehet általánosítani, de valamiért ez van bennem. Nekem volt ilyen osztálytársam és visszahúzódó volt szegény, mert sokan csúfolták. Az utóbbi években van ez, hogy na, fogadjuk el őket is... Bocs akit megsértettem.
2010. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik.


22/F

2010. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze, hogy nem csak a külső alapján választ valaki társat. De az is számít, egy olyan nő nem fog érdekelni, akiben nem vonz valami. A szeplők, a vörös haj, a hamvas, fehér bőr pedig az egyik nagy gyengém, nagyon szépnek találom az ilyen típusú hölgyek többségét. Bár ha a külső mellett nincs meg benne az a plusz, akkor csak a kinézete miatt sem fog érdekelni.

21

2010. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

háhá én is ígynézek ki :D 13:00

lehet h az az osztálytárad olyann de pl én se vok hisztis inkább fiúsabb :P és én pl kicsitsminkelem magam de nem erősen nem akarok kurv@san kinézni :)

2010. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

az már jó, ha nem vagy hisztis :)

Szerintem minden nőből ki lehet hozni valamennyire a szépet. Akivel meg nem volt túl bőkezű a természet, tegyen érte. Egy jó haj, smink, ruha nagyon nagyon sokat számít szerintem. Sok olyat, akit jó nőnek neveznek, meg kéne nézni otthon smink nélkül egy kinyúlt pólóban... nagyon ritka, akire így is azt mondják, hogy kur..a jó nő

2010. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!