Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől bolondult meg így a...

Mitől bolondult meg így a világ hogy mindenki blogol/vlogol és a legszebb akar lenni?

Figyelt kérdés
Az összes tinédzser olyan akar lenni mint azok akiket néznek... Vastagon kikent műmacák akik kutyakekszet sütnek a kedvenceiknek és állandóan a legdrágább termékeket veszik meg és mutatják be. Hintik a baromságot. Én tudom hogy milyen ha valakire felnéznek, a kamaszoknál ez másképp nem is lehetne. De miért állítanak nekik a nagykorúak olyan példákat amiket nem mindegyik tud elérni? Most arra gondolok hogy aki nem vékony és az arca nem tökéletes akkor már rég nem tudja megcsinálni azokat a trükköket amiket a videókban lát... Így diszkriminálva van az aki nem születik szépnek avagy nem akar ilyen lenni mint azok akik magukra kennek-fújnak-festenek mindent. Igazából a valódi kérdésem az hogy miért van ez erőltetve? Tényleg ezt tartják szépnek az idősebbek is? Rengeteg magyar vlogger van akik már jóformán ebből élnek. Nem akar senki példát mutatni azzal mondjuk hogy olvasásra vagy művészetre ösztönzi a fiatalokat? Én nem sminkelek bár néha már én is azon gondolkozom hogy ha ez a szépségideál akkor lehet hogy kellene. Csapból is ez folyik. Ti mit gondoltok erről? Kérek szépen kort és nemet is hadd lám mit gondolnak a férfiak is erről az őrületről.

2016. okt. 21. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
F vagyok. Nekem jobban tetszenek a természetes szépségek. Amúgy fiatalok legalább ilyen 14-19 kor körüliek nem is nagyon sminkelnek. Vagyis maximum szemfestéket szoktam látni de inkább azt sem. Amúgy meg az "ideálok" elakarnak adni valamit például sminkes dolgokat hajfestéket mivel kapitalizmus van. Amúgy a smink arra van hogy eltüntesse a hibákat kiemelje a szép vonásokat ha valaki természetesen szép akkor nem kell smink sem rá. Szóval ezért olyan agyonpúdereltek a harminc év körüli nők mert fiatalabbnak akarnak látszani.
2016. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem amikor a csapból is az folyik, hogy tökéletesnek kell lenned, mert különben senkinek se fogsz kelleni (meg hogy ha nincs párod, semmit nem érsz), nem kell csodálkozni, hogy minden fiatal meg akar felelni az (amúgy nyilván irreális) elvárásoknak. Nyilván ezek azért vannak, hogy minél több pénzt költs kozmetikumokra, és így a gyártóknak még több pénzük legyen. Szar, de így működik a világ.

19L

2016. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah hát a szépség téma érzékeny pont... látszik a pontokon.(nekem is persze de ez van)
2016. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

"De miért állítanak nekik a nagykorúak olyan példákat amiket nem mindegyik tud elérni? Most arra gondolok hogy aki nem vékony és az arca nem tökéletes akkor már rég nem tudja megcsinálni azokat a trükköket amiket a videókban lát... Így diszkriminálva van az aki nem születik szépnek avagy nem akar ilyen lenni mint azok akik magukra kennek-fújnak-festenek mindent."

Szóval ha én mondjuk tudok jól kontúrozni nem rakhatom fel youtube-ra mert 10-ből 2 ember nem tudná megcsinálni, ezért a másik 8 minek lássa.

Ez olyan mintha nem ehetnél steaket mert egy kisbaba nem tudja megrágni.

Miért lenne diszkriminálva? vannak videók ducibb sminkelő lányokról, kevésbé szép sminkelő lányokról, mindenkinek megvannak a saját neki való videók, ennyi erővel a "hogyan sminkelj szemüveggel" videók meg diszkriminálják a nem szemüvegeseket és ezért hülyeségek. Arra meg hogy kövesd senki se kötelez, senki nem mondja hogy "ha nem ezt a sminket hordod ronda leszel" vagy állnak melletted pisztollyal hogy kend magad, ha a barátaid azért elítélnek mert nem kened magad akkor nem jó barátot választottál, én is sminkelek mert a szemüvegtől fele akkorának tűnik a szemem, több barátnőm meg nem de soha a büdös életben nem mondtam rosszat rájuk, most nekem jobb lesz ha ők minden reggel fél órát szívnak a tükör előtt?

2016. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és 19/L
2016. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért vannak egyre többen és többen, de úgy látszik, szerintük menő hivalkodni a pénzzel... (legalábbis sokaknak)


Úgy gondolom, hogy közöttük is vannak normálisak, illetve teltkarcsúak is. Utóbbi pl. Örökkékazég, Temesainkó, Bertók Fruzsina, Evi Kruchio ...


Figyelj, sok embernek ez a hobbija, én nem irigylem tőlük, ha ebből élnek. Pár éve Csecse Attila rendszeresen töltött fel könyvajánló videókat, azok pl. hasznosak voltak.

2016. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azok agyában lehet baj akik videóznak. Nekik van a legnagyobb önbizalomhiányuk, maguknak mosolyognak meg pózolnak a kamerába, nem a nézőnek.

Hiszen őket nem érdekli hogy kik nézik a videót. kb olyan mint amikor mindenki olyan akar lenni mint egy filmsztár, de a sztárnak mi senkik vagyunk, nekik csak a pénz a lényeg.

És szerintem főleg fiatalok nézik ezeket a videókat, pont azért veszélyesek.

Amúgy én nemrég jöttem rá hogy vannak olyanok akik magukról csinálnak ilyen videókat. De az első és legfontosabb benyomásom az volt hogy borzasztóan erőltetett a mosolyuk! És nem hiszem el hogy van olyan ember aki ezt nem veszi észre.

2016. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz ez a vogolás.
2019. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!