Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy a csúnya...

Az hogy lehet hogy a csúnya nőket is elveszik lesz gyerekük stb? Egy ennyire szépségorientált világban, hogyhogy kellenek a pasiknak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
A szépség relatív éa nem csak ez számít.
2016. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%

A külső nem minden. Minnél érettebben gondolkodik valaki, annál kevésbé érdekli a külső megjelenés.

Azok a pasik akik (szerinted) ronda nőt is elvesznek feleségül bizony éretten gondolkodnak, mert nem azt nézik, hogy villogjanak az adott hölggyel. Egyszerűen csak szeretik. Nagy kincs az ilyen pali. :-D

2016. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak szép feleség kellene nem baj ha nem olyan mint palvin barbi de legalabb olyan legyen akkor mar kim kardishian vagy esetleg sarah jessica parker azok nem olyan szépek de megis sexyk. De olyan ronda nőknek van férje gyereke hogy nem értem vagy nem jut azoknak a pasiknak mas mert nincs penzük?
2016. okt. 22. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Én azt figyeltem meg hogy a kevésbé vonzó nők oldalán sem éppen adoniszok feszítenek. Akik oldalán igen, azok meg általában többet törődnek a saját külsőjükkel mint bármi mással.
2016. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Oké kérdező, de gondolom te is legalább úgy nézel ki, mint Ryan Reynoldsz igaz? nem kell hogy olyan legyél mind a megboldogult Paul Walker, de Ryan szintjét hozod, ugye? Ha igen, akkor beszélhetünk:-)
2016. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Azt nem értem, hogy mi köze az érettségnek ahhoz, hogy valaki milyen kinézetű párt választ? Most akkor a világ legnagyobb része éretlen még akár 40 évesen is, csak mert vonzó társsal akar együtt élni? Ez baromság...

Nem gondolom magam éretlennek csak azért, mert nem álszenteskedem, hanem bevallom hogy nekem igenis fontos a külső.

Nem azért választok jóképű társat magam mellé, hogy villogjak bárkinek is vele, hanem mert ha nem tartom vonzónak a külsejét, nem mozgat meg bennem semmit, akkor lehet bármilyen jó ember belül, egyszerűen nem kívánnák vele ágyba bújni (ami azért fontos egy kapcsolatban és kell hozzá elég erős vonzalom a partner felé), nem akarnék tőle gyerekeket. És nem azért, mert kínos lenne vele bárki előtt megjelenni!

De ugyanígy vagyok akkor is, ha számomra a világ leghelyesebb pasijával találnám szembe magam, de úgy nézne ki mint egy csöves, mert nem ad magára, akkor szóba se állnék vele, ugyanis az ahogy a külsőnkhöz viszonyulunk, sokat elárul magunkról.

Oké hogy a szépség relatív, de akkor ha egy pár mindkét tagja olyan mintha egy magazinből lépett volna elő, már nem is szerethetik egymást ugyanolyan őszintén, mint azok akik kevésbé szépek/helyesek?

A külső ami megfog, a belső ami megtart! Nem véletlen mondják ezt;) Ha nem fog meg, megsem tud tartani.

2016. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát kérdező, ha hozod a Ryan Reynolds szintet, mint ahogy előttem mondják, biztos találsz magadnak egy SJP-t előbb-utóbb. De egy kicsit emlékeztetsz az egyik régebbi barátnőmre, aki cakumpakk megmondta, hogy nem érdekli a pasi személyisége, csak nézzen ki jól.


A szépség relatív, debe kell ismerni, van kifejezetten nem túl esztétikus része a nőknek és a férfiaknak is. Sokszor ezek megtalálják egymást, ha meg egy szép nőt csúnya férfival látsz vagy fordítva, akkor se kell meglepődni, sok embernek nem számít a külső, amíg a párjuk egy szerető, vicces, hűséges ember.


Én se vagyok egy Palvin Barbi, de mégis van barátom, na? :) Úgy beszélsz, mintha az összes férfi a világon kockahassal, menő frizurával és ruhákkal rendelkezne és néhánynak megesne a szíve szerencsétlen csúnya csajokon...

2016. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!