Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A crystal nails OKJ-s tanfolya...

Klau888 kérdése:

A crystal nails OKJ-s tanfolyamon egy fix alapcsomagot kapunk, vagy lista alapján kell megvenni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert már van jó pár crystálos cuccom, pl:ecsetek, sablon, lámpa..... És ezeket a cuccokat nem kéne megvennem ha csak listát kapunk a cuccokról, viszont, ha fix csomagot kapunk, akkor meg jó pár dologból több lesz,ami nem kevés pénzkidobás, ha már úgyis megvan.

2016. okt. 24. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy a kezdocsomag tartalma fent van a webshopon és onnan ki tudod választani, hogy mi kell neked. Egyébként nagyon sok mindent kell még venni a kezdőcsomagon felül.
2016. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elkéred a sulitól a listát, és jelzed, h nem kérsz csomagot. Mellesleg ok, hogy lámpából nem akarsz kettőt (bár hasznos), de a többi fogyóeszköz, nem árt, ha van belőle.
2016. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok :) , persze tudom, hogy az anyagokból nem árt, ha van (folyadékot, zselé, porcelán stb) csak ugye ecsetek, lámpa, fémeszközökből azért nem kell plusz, és hát nem 2 Ft-ba kerülnek ezek a dolgok, szóval, azért annyival is olcsóbban megúszom, ha nem kell ezeket mégegyszer megvenni :)
2016. okt. 24. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ecsetekből pont kell. Külön a körömágyhosszabbítóhoz, a clear zseléhez, a fehérhez, a színesekhez, csillámos zselékhez...nem használlhatsz egy ecsetet mindenre
2016. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is CN-nél végeztem és ugyan ezen rágódtam. Megkaptam a listát, hogy mit tartalmaz a kezdőcsomag, összeszedtem ami nekem nincs, és kell a webshopból, és 2000 ft híjján jöttem vna ki csak olcsóbra, mivel a kezdőcsomagot kevesebbért kapod mint a webshoppos ár fele... szal jah. Nem baj ha van tartalék, és ahogy mondják, ecsetekből mindenképp kell több, 5 zseléset használok naponta, és 4 porcisat, én lámpából is 2vel dolgozom(egyik led másik uv, mivel ugye ledben baromira gyorsan kötnek a dolgok, viszont nem minden anyag köt sajna benne) szóval lehet hogy azt hiszed jobban megéri plusszba vásárolni a termékeket, amit amúgy megtehetsz, de sztem megéri megvenni, nem olyan drága a kezdőcsomag.
2016. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát jólvan, ha beiratkozom, úgyis meglátom, hogy mi lesz :) És milyen volt a CN-nél az oktatás? Mert hallottam jót is, rosszat is. Az oktatók türelmesek, el magyaráznak és Meg mutatnak mindent rendesen? Mert olyat is hallottam, hogy nem törődnek a diákokkal, csak leadják az anyagot, "azt jóvan". :)
2016. okt. 29. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak modell voltam, de láttam a képzést is. Az elméleti oktatáson elmondtak mindent, a gyakorlatin meg folyamatosan járkáltak a tanulók közt és ha valami nem volt jó vagy kérdés volt, akkor segitettek. Lehet egyébként oktató függő.
2016. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!