Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki annyinek...

Hogyan nézhetnék ki annyinek amiennyi vagyok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
3 évig nem fejlődtem betegség miatt inkabb csak leépültem és most lettem 1hónapja 14éves és mindenki 12nek néz ami egyeltalán nem esik jól. Szeretnék magassarkúkat hordani de nem érzem magam nőiesnek benne magam, inkább gyereknek... Szeretnék korombelinek kinézni és bátran sminkelni magam. Mellem sincs nagy éppen h van egy kevés. Nemlenne esetleg valami vitamin vagy ilyesmi h kicsit jobban és kerekebben nézzek ki? 😮
2016. okt. 24. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt fogsz még fejlődni. És igen 14révesen még rohadtul gyerek vagy és le lehetpontozni de így van. Majd ha 16-17 leszel kezdj el ssminkelni ha nagyon muszáj és szeretnél mert addig felesleges.
2016. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de ha megnézel egy mai 14 évest 17nek is kinéz...
2016. okt. 24. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
De attól még nem normális, hogy így viselkednek.
2016. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!