Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörömhöz milyen csiszológépe...

Műkörömhöz milyen csiszológépet válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már kb 3 éve csinálgatom a saját körmöm hobbiból, és nemrég jelentkeztem a crystal nails tanfolyamára ami majd 3 hónap múlva indul. Miután elvégeztem szeretném szakmaként folytatni, így be kéne szerezni egy csiszológépet. Teljesen tudatlan vagyok etéren, azt sem tudom milyen paraméterekre kell figyelni, első gépem lenne. A CN értelem szerűen a saját mákáját fogja ajánlani, és hallottam is, hogy az extremed rilljeik jók, de nem ragaszkodom ehhez, ha van jobb is. Miután elvégeztem a tanfolyamot szeretném a csiszológ használati továbbképzést elvégezni tőlük, szóval még van időm beszerezni.

Feltételeim:

Egyszerű használhatóság, ami jó kezdő gépnek is

Tartósság, és garancia

Megfelelő forgatónyokaték hogy a porcival is elbánjon

Minnél csendesebb annál jobb

Kb 40-45 ezret szánnék rá maximum



2016. okt. 27. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egy jd 8500-as gépem van a 2m beautytól. Ugyanazt tudja, mint az extreme drillek, csak olcsóbb. Nagyon szeretem, a kéziegység könnyű, nagyon simán viszi az anyagot, nem akad meg, nem rezeg. Előtte egy cn lila profim volt (jd 700), ég és föld a különbség.
2016. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!