Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az baj ha a dagi (kép) csajok...

Az baj ha a dagi (kép) csajok tetszenek?

Figyelt kérdés

[link]

Az ilyesmi külsejű csajok nekem kifejezetten tetszenek. Bár tudom, hogy néha vannak problémáik a testsúlyuk miatt. De mégis: szerintetek lehetne komoly kapcsolat belőle probléma nélkül egy ilyen lánnyal? Mi a tapasztalatotok ezzel?

Főleg a személyes tapasztalatotok érdekelne.


Normális válaszokat légyszi. Nem kérek becsmérlő megjegyzéseket.

Előre is köszi!



2016. okt. 27. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerencsés együttállás, hiszen olyan a célcsoportod, aki nem túl keresett a fiúk körében. Ezt minde rosszindulat nélkül mondom. A molett csajok azt mondják, nehéz pasit találni, így valószínű, hogy hálás lesz az a lány, akire rátalálsz. Ezek előnyök.


Hátrányok: sok közöttük az öngyűlölő,az önbizakomhiányos, akik nem fogják szinte elhinni sem, hogy tetszhetnek valakinek. Pedig ők sem rosszabbak senkinél, a szeretnivalóságot, szerelmet egyébként sem kilókban és centikben mérik.

2016. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Rajtad kívül még igen sokan kedvelik a husis nőket. Nincs ebben semmi baj, sem kivetni való.

Az egyik lányom mindig kerekded volt. Gyorsabban talált férjet, mint a másik lányom, aki csinos, karcsú.

2016. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha neked nem baj, mit érdekel mások véleménye? Attól teszed függővé, hogy próbálkozol-e dagadt csajoknál? Először agyban nőjj fel....
2016. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
A kövér emberek is tudnak létesíteni komoly kapcsolatot
2016. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Első válaszadó vagyok. Én az ilyeneket, mint aki a harmadik választ írta, ezeket gyaknám ki végleges tiltással, jobban, mint a káromkodókat. Az ilyen fröcsögő fölényeskedő észosztás szerintem semennyire nem segíti a kérdezőt.
2016. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Persze, hogy nem az 😊

Ès termèszetesen úgyan úgy alakithatsz ki velük komoly kapcsolatot. Van akik totàl elfogadjàk magukat 😊

Nekem us van pàr kiló felesegem, de azèrt páromnak elhiszem ha azt mondja, hogy szép vagyok. Többiek vèlemènye meg nem érdekel 😊

2016. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
ez beteg és undorító.
2016. nov. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Előre közöltem, hogy normális válaszokat ebből is látszik mekkora egy gyökér vagy.

Aztán miért lenne beteg, ha valaki szeret egy dagi lányt?

2016. nov. 2. 14:25
 9/11 vikidal válasza:
89%
Edesek, szepek es kivanatosak nekem jobban tetszenek mint a koros sovanysagban szenvedok, anorexiasok Ne felj nincs semmi bajod teljesen normalis dolog hogy az ilyen molett csajok tetszenek Viszont az is igaz hogy vigyazni kell az egeszsegre nagyon Innen mar konnyu olyan iranyba csuszni ahol mar veszelyes a meret.
2016. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
azt mindenséget :O ez meglepett én is molett voltam de nem annyira most 72 vagyok :D húha mindent lehet ha te is akarod hajrá szedj egy ilyen csajt ^^
2016. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!