Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ekcémás kiütések, és sebhelyek...

Ekcémás kiütések, és sebhelyek vannak a lábszáramon, most akkor 40 fokban is ajánlott harisnyát hordanom?

Figyelt kérdés

Már régóta ez a helyzet, pár évvel korábban eszembe sem jutott volna harisnya nélkül rövid nadrágot, szoknyát fölvenni, mert duci is voltam, de most nagyon jól nézek ki, viszont az ekcémás foltok megvannak...

Szerintetek undorító így a láb harisnya nélkül? (Szőrtelenítve természetesen.) Őszintén mondjátok meg nyugodtan, ha én kívülről nézném magam, akkor biztos undinak találnám ezeket a sebhelyeket... :S


2010. ápr. 27. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

először is menj el bőrgyógyászhoz, mert biztos tudna segíteni a helyzeten.

régen, én is tele voltam ekcémás kiütésekkel. kutyultak vmi krémet,kaptam lemosót is. és elmúltak! semmi nyoma sincs, pedig hát mit mondjak, borzalmasan néztem ki:S

egyél egészségesen, és ne stresszelj, mert amiatt is kijöhetnek a kiütések.

és ne hordj nagy melegben harisnyát! ha nagyon zavarna, akkor inkább válassz egy könnyű anyagból készült, szellős hosszú nadrágot

remélem tudtam segíteni:)

2010. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem még most is vannak kiütéseim. Pedig sokat kenegettem, de a stressz az mindig van...

akcema kenőccsel szoktak kenni, az jó rá. Ja és engem eltiltottak a harisnyától, főleg ami nem pamut. Egyrészt az idegen anyagok és az irritáló anyagok is kiválthatják az ekcémát másrészt nem tud a bőr levegőzni olyan ruha mellett ami nem pamut vagy természetes anyagból készült. Az ekcéma utálja a meleget, a meleg levegőt, meleg vizet... legalábbis nekem nagyon utálja mert attól kipirosodik és hólyagosra kaparom.

Mondjuk az ekcémának is vannak stádiumai..

ja és főleg hajlatokban szeret megjelenni.

Azt mondják kinövi az ember...

2010. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Járok bőrgyógyászhoz, igyekszem betartani a szabályokat, de elég lassan regenerálódik a bőröm.

Akkor szerinted jobb egy laza nadrág, mint a harisnya?

Meg azt is kérdeztem, hogy undorító e nagyon?

2010. ápr. 29. 17:01
 4/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, nem hiszem, hogy ki fogom nőni, amúgy nálam is ez van, melegben nagyon nehéz megállni a vakarózást.
2010. ápr. 30. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!