Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A homokóra alkat a mai értelem...

A homokóra alkat a mai értelemben véve már nem is számít nőiesnek?

Figyelt kérdés

20-30 évvel ez előtt még mindenki azt mondta,hogy a homokóra alkat a legideálisabb.

Mostanában nem ezt látom.

A mai fiatal fiúknak is csak a szögletes-egyenes, oszlop vagy I alkat jön be, a legjobban sztárolt agyonreklámozott modellek egyértelműsítenek bennük.

Elkezdtem utálni,hogy gömbölyű vagyok,annak ellenére,hogy a közelmúltban 16 kilótól szabadultam meg,amit még mindig nem érzek elégnek.

Továbbra is nagyok a melleim és széles a csípőm.

De ezek a testrészek minek,ha úgysem tetszem senkinek?!

Utálom,hogy már eleve minden ruhát -> a legegyszerűbb pólót is modell alkatra szabnak!

Simán hordhatnék 34-es felsőt,de bizonyos testrészeim miatt rákényszerülök,hogy nagyobbat hordjak, mint amire szükségem van.

Nektek mi a véleményetek erről?



2016. okt. 30. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, mennyire vagy sportos. Lehet valaki nagyon csinos meg akkor is ha teltebb lany, es lehet valaki rettentoen taszito, hiaba 55 kg.. A vekonysag/teltseg onmagaban semmit nem jelenz, normal hatarokon belul. A reszletek dontoek.
2016. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Van, akinek ez jön be, van, akinek az. Ez nem verseny, mindenki úgy néz ki jól, amilyen alakot kapott. Ez van. Én pl nem foglalkozok a trendekkel, jól éreztem magam 53 kilósan is, meg most is 60 kilósan.

Elsősorban tetszen magadnak a tested, azon meg nem kell aggódni, másoknak mennyire tetszik. Kit érdekel? :D Őszintén.


Nekem a derekamra a 34-es nadrág jó, a fenekemre/csípőmre meg kell a 40-es, de ugye a 40-esnek eláll a dereka, a 34-es meg kb a térdemig jön fel, én is baromi nehezen kapok ruhát vagy nadrágot. Ez van :D Nekem emiatt önértékelés vagy társkeresési problémám nem volt (vásárláskor bosszúságom annál több). Én örülök a csípőmnek meg a fenekemnek, meg a csinos, vékony kis derekamnak, szerintem próbáld meg te is szeretni, és nem kell versenyezni más alkatú nőkkel. Fölösleges.

2016. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, semmi baj a homokóra alkattal.


Felsőt vásárolni tényleg szívás, van néhány típusú szabás ami általában jó, a többség felejtős.

2016. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is így vagyok. Homokóra alakom van és gyűlölöm a csípőm. Anyu mindig mondja hogy a fiúknak ez jobban tetszik de Sajnos én is azt vettem észre hogy a mai srácoknak a modell alkatú nők jönnek be túlnyomórészt
2016. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De persze vannak kivételek (előző)
2016. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!