Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy lábfej lányoknál? Mit...

Nagy lábfej lányoknál? Mit lehet tenni, mennyire zavaró látvány?

Figyelt kérdés

Tudom,nagyon furcsa a kerdes,de egy par eve tarto gondomra keresem a választ.

Szóval 17 eves lány vagyok,viszonylag normalis adottsagokkal,nincs magammal kulonosebb bajom,kiveve egy testreszem.A labfejemet egy az egyben az apukamtol orokoltem.Neki is szeles,vaskos a labfeje,es viszonylag rovidek a labujjai.Na most ez az o eseteben,ferfi letere nem is jelent bajt,de en fiatal lanykent shrek labakon jarva...hat szoval akadnak problemaim.

Ha csak ugy van a labfejem onmagaban,akkor még viszonylag okés is,normalisan keskeny,a labujjaim is turhetoek.

Viszont ahogy ugye raallunk a labunkra,viszonylag kiszelesedik mindenkinek,na nekem itt jon a borzadaly.Most mértem le 10,5cm szelesre no a labfejem es a kozepen levo labujjaim (a nagyot es a kicsit kiveve,azok nagyjabol normalis meretuek),ilyen 2-2,5cmsek.Tiszta ferfias,gnóm kinezetu,egyszeruen utalom.Ha kifestem a labkormom,akkor az egy picit segit a latvanyon,de se egy papucs,netan saru,szandi nem johet szoba nalam.A zokni nagy baratom,az apol es eltakar,de az hogy en mezitlab mutatkozzak, az kizart dolog.Alapbol apolt a labam,tenyleg nincs vele ugy gond, de olyan brutal modon nez ki ha raallok.Probalom minel inkabb takargatni,tenyleg ahogy csak lehet,de ez rengeteg nehezseggel,kellemetlenseggel jar,foleg nyaron.Mivel a kornyezetem 95%a azt se tudja hogy nez ki a labfejem,igy még csak egy negativ komment erkezett ra,a fiu unokatesom bantott erte tavaly nyaron,hogy hogy lehetnek ilyen "nyomorek" labfejeim.

Baratom még nem volt,de csak elkepzelem, hogy majd egyszer szegeny meglat mezitlab setalni es ott elhagy...vagy legalabb kinevet vagy valami.

Annyira irigylem a szep,hosszu labujju noket,hogy az elmondhatatlan...talan kicsit mar labfetises is lettem,annyit kerestem mar olyan embereket akiknek hasonlo gondjaik lehetnek,mint nekem,de egyelore egyedul vagyok ezzel a problemaval.

Szoval szerintetek mit tehetnek hogy ne zavarjon?Ugy felek hogy barki meglátná,undorodna,stb.

Nagyon visszataszito lehet egy ilyen?


2016. okt. 30. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen magas vagy és hányas a lábad? Szerintem amúgy ne aggódj ezen, nekem is voltak magammal problémáim, igazából a mai napig megvannak még, szóval tökéletesen megértelek. De! 18 éves koromban azt mondta nekem egy nő, hogy ne foglalkozzak azzal a dologgal, mert a férfiak a szemem és a mellem fogják nézni. És teljesen igaza lett. Amúgy is az összkép számít. Ha esetleg van kedved küldeni priviben egy képet a lábfejedről, akkor jobban tudok véleményt mondani. Mindenesetre fel a fejjel! 34N
2016. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia,köszönöm a választ!

165cm (es 54kg) vagyok,37es a lábam.

Képet nem küldök,ha nem baj,mert tényleg nagyon gátlásos vagyok ezen a téren :(

De amit neked mondtak,az tetszik :D

2016. okt. 31. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőknél a 37-es az átlag, meg szerintem a legnőiesebb lábméret is, (meg a 38-as), szóval nem tudok elképzelni akkora hibát, ami miatt ilyen rosszul kellene érezned magad. Azt hittem, legalább 40-es lábad van, az már tud kevésbé nőies lenni. Szóval, tényleg ne izgulj emiatt szerintem!
2016. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. okt. 31. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!