Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy milyen az arcformám?

Figyelt kérdés

Akiket eddig megkérdeztem, azoknak az egyik fele azt mondta, hogy kerek,a másik fele meg azt, hogy ovális.

Nemrég elhatároztam, hogy le szeretném vágatni a hajam. (Úgy gondoltam,hogy ez az első lépés a hajvágás felé.)



2016. nov. 1. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hozzáértőktől kérdezd meg.

Aki laikus,az még a négyzet alakra is kereket fog mondani. :)

De te magadnak úgy határozhatod meg a legjobban,hogy egy rólad készült képen körberajzolod az arcodat.

Így már jobban be tudod azonosítani.

2016. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az elottem valaszolo is irta, korberajzolod egy rolad keszult foton az arcod. En ugy deritettem ki, hogy tukor ele alltam, es egy ruzzsal vagy szemceruzaval nagyjabol korberajzoltam az arcom (egyik szemem csukva), majd ez alapjan neten rakerestem az arcformakra, es kiderult, hogy ovalis csoportba tartozok, holott megvoltam gyozodve, hogy nekem kerek az arcformam :).
2016. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekem ilyen eszembe se jutna :)

2016. nov. 2. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!