Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hány éves korotokban...

Ti hány éves korotokban kezdtetek el szedni a szemoldokotoket? 7. -es vagyok és 5. végén kezdtem el szedni, mert össze volt nőve egy kicsit. Anya még mindig nem vette észre. Szerintetek baj?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én elsős voltam gimiben, amikor elkezdtem.

Miért lenne baj? Nyugodtan igazítsd ki.

2016. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már 10 évesen 4. osztályban rászorultam, mert már nagyon össze volt nőve,ráadásul sötét színű, így nagyon feltűnő volt.

Engem személy szerint anyukám vitt el az első szemöldökszedésemre. Nincs ezzel semmi baj, pláne 7. osztályosan,amikor már egyébként kis minden lány az esztétikai szempontokra is szeretne adni.

2016. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

5.-es koromban kezdtem, de csak középről, mert nagyon össze volt nőve. Sajnos mindig is dús, vastag-és hosszúszálú, fekete volt a szemöldököm (nem tudom, anyáméknak, hogyan sikerült ezt összehozniuk, de nagyon kicsesztek velem :D).

Kb egy évvel ezelőtt megpróbáltam kicsit vékonyítani rajta, alul, és felül egyenletesen kiszedtem, és sokkal jobb lett, de egy idő után túlzásba vittem, ezért vissza kellett növesztenem. Utána megint jó lett, de kicsit elcsúsztam vele nyár idén végén, úgyhogy először mentem el kozmetikushoz, aki megigazította, majd 3 hétig megint növesztenem kellett, hogy ő szedje ki. Azóta azt a formát követem, és meg vagyok elégedve. :)


17/L

2016. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!