Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ilyenek az...

Mitől lehetnek ilyenek az arányaim, hogyan hozzam őket egyensúlyba?

Figyelt kérdés
162/52 vagyok. Sokat mozgok, tornázom csak nem elég rendszeresen. Viszonylag feszes vagyok. A méreteim ezek: 80-60-93. Felül nincs rajtam felesleg, ha fogyok 2-3 kilót akkor kilátszanak a bordáim és mellem alig marad. A csipőm az viszont kicsit szélesebb, és ha hizok nagyja oda megy. Mit tudok tenni, hogy ne legyek ekkora a különbség a felső és alsó testem közt? Hajlandó vagyok változtatni az étrendemen és a mozgásformámon, de azt hozzáteszem hogy egy egy kicsit időhiányban is szenvedek. Szeretnék legalább 85-86 lenni felül is. Szilikont ne ajánljatok :D. A mell alatt amúgy csak 68 vagyok.
2016. nov. 7. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alkatodon nem tudsz változtatni, az adottság. Öltözködéssel jól ellensúlyozhatóak az ilyesmik.
2016. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, olvastam róla hogy pl a hormonok is tehetnek róla.
2016. nov. 7. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez a legvonzóbb alak. :$
2016. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez genetika, csontozat miatt van... ne akarj olyan lenni, amilyen alap adottsagok miatt nem lehetsz soha, mert

1. Ha ne adj isten sikerulne elerned valami hasonlot, baromi rosszul allna

2. Neked az egyaltalan nem lenne egeszseges

Mindenkinek a sajat testalkata all a legjobban, ahhoz igazodva kell kihozni a maximumot

Szeles a csipod, na es? A noiesseg egyik legregebbi szimboluma, es az is marad mindig. Csak arra kell figyelned, hogy alakodhoz megfeleloen oltozkodj. Ugyanolyan csinosan fel lehet oltozni, mintha homokora alakod lenne.

2016. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de az arányokon nem nagyon tudsz változtatni, ilyen vagy alkatilag. írod, hogy sportolsz stb, akkor békülj ki magaddal. a mell amúgyse nagyon nő, ha annyit híznál, hogy meglátszódjon a melleden, akkor a csípődre még több menne. a legtöbb nő amúgy hasonló alkatú.
2016. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!