Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma rendeltem ebay-en 5 terméke...

Ma rendeltem ebay-en 5 terméket és a 6. at nem engedte! Miért?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 18:14
 1/5 anonim válasza:
Vannak korlátozott termékek, amikor az ebay, vagy az eladó korlátozza hogy hány darabot lehet venni tőle egy felhasználónak X napon belül. Ezzel a további kereskedelmi célú értékesítést akarják megelőzni, illetve a vevő kört szélesíteni. Persze olyan is előfordul, hogy egyszerűen nincs annyi raktáron, és nem tud annyit adni, hiába jelzi neked a rendszer, hogy több is van.
2016. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

èrtem!

nem is figyeltem hogy egy eladótól vannak e a termèkek!

köszönöm

2016. nov. 7. 19:39
 3/5 A kérdező kommentje:

27000ft volt a kartyan es kb 8500ft ertekbe rendeltem!

remelem nem vette le az osszes penzt

2016. nov. 7. 19:47
 4/5 anonim válasza:

Elvileg annyit szed le, amennyit rendeltél.

Ezt az emailes visszaigazolásnál tudod ellenőrizni, illetve az ebay rendszerén belül is, bár ott csak adott valutában.


Ha mégis többet szedett le, ami nagyon nagyon ritka, akkor egyből kell jelezni az ebaynek, és rendezik a problémát.

2016. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mèg nem kaptam a banktol sms-t es igy meg nemtudom hogy valojaban mi lehet! :/
2016. nov. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!