Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajhosszabbítás? Milyen...

Hajhosszabbítás? Milyen hossznál ill. milyen technikával?

Figyelt kérdés
Ma vágattam le rövidre a hajamat, mert már évek óta ki szerettem próbálni. Sajnos nagyon nem jött be és inkább maradnék a hosszú hajnál, de évek múlva nő csak vissza. Hátul fel van nyírva 4 milisre, amúgy meg körben majdnem az orromig ér. Ha lehet, mikor, milyen hossznál és milyen technikát ajánlotok hozzá? Gondolom a felvarráshoz, ami nekem is a legszimpatikusabb volt, szintén csak 1 év múlva lenne elég hosszú a hajam.
2016. nov. 8. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát jól meg kell fontolni ki milyen hajat vágat (főleh ha lassan nől a haja) egy parókát dobj fel. Sok macera van a többi eljárással s szerintem azt csinálnád, mint anyum ismije: Leszedné s hagyná a picsuba.><

23-N

2016. nov. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!