Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb HIDEG gyanta?...

Melyik a legjobb HIDEG gyanta? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés

Eddig borotváltam vagy szőrtelenítőkrémet használtam.Egy hónapja epiláltam először a lábam,most másodszor.Nagyon fájt,már könnyezett a szemem a fájdalomtól.

Arra gondoltam,hogy kipróbálom a hideg gyantát,de nem tudom melyik a legjobb.

Melyiket érdemes megvenni és hol lehet kapni?

15/L


2010. ápr. 28. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Veetet használok, abból is a rózsaszínt (normál bőrre valót). Nekem beválik, igaz, a hónaljon nem szedi le teljesen, meg ugye elméletileg lehet őket többször használni (mármint egy csíkot), de az már nem szedi le jól, de nekem elsőre igen. Ez is fáj, de csak rövid ideig. Szóval csak veszel egy nagy levegőt, és letéped. Nekem a lábamon nem fájt nagyon, pedig előtte krémmel szedtem.

A dm-ben, Rossmanban lehet kapni, vannak másfajták is, azok valamivel olcsóbbak, de nem tudom, milyenek. Igaz, van olyan barátnőm, akinek semmilyen hideggyanta nem használt, ő kozmetikusnál gyantáztat.

2010. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, én nem vagyok még valami tapasztalt csak fél éve gyantázok, a kozmetikusnál lenne szerintem a legjobb nálunk olcsón megcsinálja, de még nem próbáltam.

A kedvencem eddig az X-epil 12db csík, 2 olajos törlőkendő és kevesebb mint ezer ft. Dm-ben vettem.

2011. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Pont ma próbáltam az x-epil-t nagyon nem jó.Kb semmit nem szedet le és fájt is plussz még egy csomó rajta maradt a lábamon.A kézemről nem is szedte le én nem venném meg a helyedbe
2021. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!