Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ruhavásárlás, nem figyeltem....

Ruhavásárlás, nem figyeltem. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Vettem egy ruhát,az eladó nem vette le a biztonsági bilétát róla.Nem sipolt a kapu mikor kimentem.Itthon vettem észre.A baj az,h az áruház 80kmre van.Más áruházban is le tudják venni,v mindenhol más ez a biléta?természetesen a blokk megvan,mielőtt bki azt gondolná,h loptam.
2016. nov. 13. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek általában öntapadósak, szerintem simán le lehet húzni, vagy ha olyan helyen van, kivágni.
2016. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első körben próbáld meg más áruházban leszedetni. vidd a blokkot meg mindent.


ha nem, akkor youtube-on vannak videók hogyan kell leszedni ilyet.

2016. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt ilyen. Öcsém szerelte le harapó fogóval+csavarhúzóval, meg egy rakás karizommal, szétfeszítéssel. (Asszem fogó-csavarhúzó volt, de ez nem 100. Az biztos, hogy nem könnyű, de megoldható.)
2016. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, de a házi levétel eléggé szét tudja cseszni az anyagot.
2016. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megesz a méreg,ha vissza kell vinnem olyan messze.Vmi folyadék is van benne,ezért nem merem feszegetni.
2016. nov. 13. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Az meg festékpatron, ami végleg megfogja az anyagot, ezért ne feszegesd otthon. Mágneses elven működik, szóval biztosan le tudják venni másik üzletben is.
2016. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem ha blokkal együtt beviszed egy másik üzletükbe, kötelesek levenni róla.
2016. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!