Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyíregyházi EMO-k?

Nyíregyházi EMO-k?

Figyelt kérdés
Sziasztok vannak/láttatok Nyíregyházán EMO-kat? Mert én eddig csak párat láttam. :(

2016. nov. 21. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a pár nem elég egy szubkultúrából? Ha többen lennének mint azok, akik nem tartoznak ilyen csoportokba, akkor mi lennénk kisebbségben nem? Milyen fura lenne már
2016. nov. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem azt akarod mondani, hogy aki nem EMO. Az kiközösíti, megveri, megalázza aztán meg egy jó nagyot röhög a pofájába azért mert ő más stílust szeret? Ezzel akarod fentartani azt a ferde mércét ami a nem cigánymulató, rap vagy ami szétveri a ház falát mert annyira dübörög zenéket/stílusokat kedvelők felé dől?
2016. nov. 22. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj már, kérdező! Ne is haragudj, de süt a lenézés a válaszodból a mulatószene vagy ilyesmik iránt.

És úgy teszel, mintha nem te lennél majd az, aki hisztizne, hogy mennyi pózer köcsög emo lett hirtelen itt.

Azt akartam kifejezni, ba*zdmeg, hogy azért szubkúltúra, mert kevesek tartoznak bele. Ez benne a lényeg, érted? Képzelj el egy szektát. Titokzatos, misztikus stb. És képzeld el, hogy a világon minden ember benne van. Na?

Remélem ez a sarkított hasonlat eljuttatta az agyadig a lényeget.

(Sorry, hogy nem a kérdésre válaszoltam)

2016. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak én legutóbb pont a korzóban láttam 4 emós srácot!
2016. nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!