Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mikor barmiféle...

Lányok, mikor barmiféle kapcsolatban kerültők más lánnyal (pld utcán megálltok beszélgetni, vagy a buszon. , egy kávézóban, vásárlás kőzben stb. ) összehasonlítsátok magatokat?

Figyelt kérdés
pld öltözködést, sminkféléket, hajatokat, parfüm, köröm, beszélgetési stílust

2016. nov. 22. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Azert ennyire reszletesen meg sem nezem, de leginkabb oltozkodest, hajat, neha sminket szoktam osszehasonlitani az enyemmel
2016. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg szoktam figyelni embereket, de már rég leszoktam arról, hogy hasonlítgassak. Mindenki más, egyedi, megismételhetetlen meg blabla a saját maga módján. Persze könnyű észrevenni, hogy ez kit nem érdekel, ki majomkodik, ki akar nagyon különlegesnek meg menőnek hatni és kinek van igazi stílusa. Én inkább az utóbbira törekszem, szívesen látnám ezt másokon is, csak sajnos ritka, a többi kategória meg hidegen hagy, mert semmi fontosat nem mond el az egyénről.
2016. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, jóban vagyok magammal, nem hasonlítom magam másokhoz.
2016. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem foglalkoztatnak ezek a dolgok:D
2016. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, csak azt veszem észre, ha valami nagyon megtetszik rajta vagy szépnek találom valamijét, de hasonlítgatni nem szokásom, hogy "mennyivel dúsabb meg szebb a haja mint az enyém, de az én szempilláim meg kétszer olyan íveltek", stb.
2016. nov. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, minden nő ezt csinálja, maximum ha úgy van vele, megállapítja hogy "na ettől is jobb vagyok". :)


24/N

2016. nov. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7-es szeretem a válaszodat,

szoktam figyelni az arckifejezést egy lányon

mikor figyelmesen átvizsgálja a mellette lévő nőt, és az arckifejezése aranyat ér mikor félig rejtve mosolyog ,jobbnak tartja magát másoknál

2016. nov. 23. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos szoktam, bár utálom hogy ezt csinálom. Bár megfigyeltem, hogy nem mindenkivel. Ha nagyon jól néz ki a csaj akkor inspirál abban, hogy én mit változtathatnék magamon, mit csinálhatnék másképp. Ha tetszik valami rajta akkor előfordul, hogy ötleteket "lopok"
2016. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!