Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet venni ilyen parfümöt?

Antónia7793 kérdése:

Hol lehet venni ilyen parfümöt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! KERESEK? Szeretnék venni ilyen parfümöt!? Vásároltam a minap egy tök jó parfümöt! MIAMI her moon,55 ml:) És nagyon megvagyok vele elégedve, csak már fogyóban van. Néztem honlapon, de ott nagyon drága. Békéscsabán vettem, de már nincs itt bemutató, és nem találom sehol még.

#parfüm #miami moon
2016. nov. 22. 19:04
 1/1 anonim válasza:

Szia,

honlapról szerintem nem is lehet venni, és amit mondanak a bemutatókon plázákban az se igaz. Soha nem fogják bevezetni külföldön, 2 éve abból élnek hogy ilyen kihelyezett standokon tukmálják az emberekre.

Én azt tanácsolom, hogy ha nem akarsz drágán parfümöt venni akkor menj el egy kimérős helyre ott szaglássz körbe, vagy ha ilyet nem ismersz akkor a drogériákban is lehet néhol próbálgatni.

2016. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!