Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Maybelline nem szégyelli...

A Maybelline nem szégyelli ezeket a Viszkok Fruzsis videókat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-PRbB_W4W5I&list=PLRI86ns4OL..


Nagyon gáz, a szép sminkelést még hírből sem ismeri. Ráadásul még szépnek sem szép, és a személyisége is irritáló, ahogy mindenhova furakodik.


2016. nov. 24. 18:10
1 2
 1/16 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Jó, hát a magyar "bjúti" vonalat meg úgy alapbl a magyar youtubeosokat ne nagyon akarjuk a színvonallal egy hírbe hozni, de ettől függetlenül szerintem fruzsi kedves, aranyos lány. Sminkelni tényleg nem tud, de a többi se :D
2016. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Karin Dragos tud sminkelni.
2016. nov. 24. 19:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Karin nekem is a kedvencem.

Ez a lány viszont egy szégyen, irritáló, sminkelni nem tud, annyira álkedvesnek tűnik nekem. És nem igazán értem, hogy miért ken fel még 1 réteg sminket az arcára ebben a videóban :D

2016. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó jesszusom, azt hittem csak engem irritál. Most megnyugodtam. Nem vagyok nagy sminkes, az egyszerű dolgokat részesítem előnyben, de nála 1 kilóná kezdődik a smink.
2016. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
a célcsoport a 13-15 éves lányok, akiknek ez még bőven megfelel. sokan egyenesen 'rajonganak' ezért a fruzsiért, úgy vettem ki a kommentekből. a maybellinnek meg pont ez kell: nagy nézettség meg olyan valaki, aki a buta, befolyásolható kislányoknak példakép. hidd el, sokan vannak, akik azt látják, hogy fruzsi ezt meg ezt a terméket használta és milyen szép lett tőle, akkor ők is rohannak a boltba megvenni. reklám. kereslet-kínálat. a haszonszerzés fontosabb, mint az igényesség. ennyi.
2016. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
amúgy tök gáz, hogy már eleve ki volt sminkelve:DD
2016. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
inkább meg sem nézem mert nem akarok ennek a nőnek egy forintot se adni a zsebébe, de gondolom milyen katasztrofálisan szar lehet a végeredmény. az a gáz, hogy mennyi ingyen sminket kap már évek óta, és még mindig nem sikerült neki egy normális szemöldököt a fejére rajzolni. már sajnálom szerencsétlent hogy mennyire gagyi a sminkje
2016. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam. Laikus emberek jobban sminkelnek mint ő tényleg gáz.
2016. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha este kikészíti a ruháját, akkor többet alhat, mintha reggel készítené ki? Mivan? A második réteg sminkjét meg jó hogy nem egy faággal keni fel. Egy dologra lettem volna kíváncsi, hogy azt az indiános harci csíkot az arcán hogy keni el olyan szépen, de az sajnos ki lett vágva.
2016. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen emberek ha belegondoltok ez annyira jól ki lett találva, mint ahogy egy előző kommentelő is leírta!

Fruzsi beletörődött, hogy a 10-14 éves korosztály nézi akik annyit értenek belőle, hogy Fruzsi milyen kedves, aranyos és szép lány, persze az nem esik le nekik, hogy abszolút tehetségtelen. Arról már nem is beszélve, hogy nagyon jol tud színészkedni, előadni magát és elhitetni velünk, hogy kedves és aranyos lány... Én láttam èlőben és elhihetitek nekem, hogy ez a lány nagyon beképzelt és iszonyú nagyra van magával persze aranyos kislányos mosoly sehol! Egyszerűen hatalmas átverés és álca az egesz!

2016. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!