Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri divatiskolába menni...

Megéri divatiskolába menni vagy nem mert nem találnék munkát?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 18:14
 1/1 Lerienn válasza:

Ez így nem teljesen igaz. Ennyi erővel írhatnád, hogy megéri-e állatorvosnak menni. Ez csak attól függ, hogy te mennyire akarod. Mindig ettől függ.

Én is divatot tanulok, nyári gyakorlatot is egy hét alatt találtam, akár oda is visszamehetnék, de még egy rakat helyen el tudnék helyezkedni. Ezzel elmehetsz ruhaboltba is, használni fogják a stylist tudásod, akár a rendezés joga is tiéd lehet.

Magyarországra igazán csak most kezd eljutni a designer kultúra. Egyre több márka jelenik meg, a legtöbbhöz keresnek is asszisztenst, gyakornokot, tervező társat, de te is nekivághatsz.

Én idén végzek. Van egy diákmunkám, ameddig érvényes a diákom, ott folytatom, esetleg leszerződöm hozzájuk rész munkaidőben, mert közben a saját vállalkozásomat építem.

MÁsrészről azért is megéri, mert vannak ráípülő képzések, mint a jelmeztevező, azzal pedig színházban tudsz elhelyezkedni

2016. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!