Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A deep colour nail art powder...

A deep colour nail art powder (magyarul nem tudom a nevét) mivel borítják mint fedő "lakk"?

Figyelt kérdés
Láttam rengeteg videót amiben ezt a port használják úgy h bele merítik a körmöt de előtte le kenik valamivel és amikor bele merítik a körmöt utána is le kenik valamivel (gondolod ugyanazzal amivel először) és aztán még egyszer bele merítik a körmöt és végül megint le kenik azzal az anyaggal. Mi annak a fedő cuccnak a neve? Linkeket megköszönném ha küldenétek a por használatához vagy a fedő cucc pontos nevéhez is!:)

2016. nov. 25. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Porcelánpor és tipragasztó nagyon drágán.
2016. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borítani fényzselével és körömlakkal lehet.
2016. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz már én is láttam, az konkrétan porcelánpor és a liquidje, plusz egy (valszeg) gyorsan száradó körömlakk a tetejére. Egyrészt horror árú, ugyan ezt meg tudod csinálni porcelánporral és liquiddel is és olcsóbb, másrészt én szakemberként otthoni használatra nem ajánlom. Nem azért, mert "menjetek körmöshöz és hagyjátok ott a pénzetek" nekem incs vele bajom, ha valaki otthon kagának akar körmözni, sőtt szivesen meg is mutatom neki ingyen, mit hogyan kell, hanem mert talán kb mindenkinek a porcelán technikáját tart a legtovább megtanulni, plusz egyszerű fiatalként(vagy nőként) halványlila gőzöd sincs a helyes körömelőkészítésről, és kb 100% hogy vagy túlreszelnéd a körmöd, és szépen lassan elvékonyodna, és tönkremenne, vagy nem tisztítanád meg eléggé, és fellevegősödne, begombásodna.

Inkább vegyél gellakkot ha tartós manikűrt akarsz, lehetőleg one-steppet, vagy menj el egy szakemberhez.

2016. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!