Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alumínium mentes...

Milyen alumínium mentes dezodort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már régebb óta használok alumínium mentes deot, de mostanában folyton sárga foltok jelentkeznek a ruhán. És ezért gondoltam, hogy valami újat kellene kipróbálni. Tudnátok valami jó alumínium mentes dezodort ajánlani?
2016. nov. 26. 18:32
 1/2 anonim válasza:
Nekem baleám van
2016. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Helló! bemsolom, amit ma krémmánián posztoltam:

Megszámlálhatatlanul sok dezodort kipróbáltam már, de ez az első: Malus aluminimummentes krémdezodor, ami az összetevői ellenére valóban hatásos! Ezen kívül egy dezodor bizonyult csak jónak idáig, de az annyira agresszív volt, hogy teljesen megszüntette az izzadást is és az összetevői miatt csak aggódni lehetett ( ki tudja kinek van igaza az alumíniumokkal kapcsolatban?) Mivel babát szeretnék vállalni hamarosan, így fontosnak tartom csökkenteni a káros anyagok bevitelét ahol tudom . Már kezdtem letenni róla, hogy lehet olyan dezodort találni a piacon, ami természetes, de viszont kibírja a napi izzasztó helyzeteket. Úgy 2-3 hónapja használom, és rendkívül sűrű napok vannak mögöttem, így nem a levegőbe beszélek, hogy ez BEVÁLT. :-) Például repülés és külföldön egyedül bolyongás többszáz kilométernyire található városok között időre érkezéssel, vagy prezentáció tartása 50 külföldi előtt. Vagy akár első vezetés a forgalomban.


Az izzadást nem szünteti meg, viszont semmilyen kellemetlen szaga nincsen. Korábban, ha megéreztem magamon, hogy nem túl kellemes az illatom, akkor meg már rá is feszültem, hogy hol tudom magamat rendbe tenni? milyen programjaim lesznek még aznap? amitől a helyzet még rosszabb lett.


Ez már a múltté!


Kicsit szkeptikus voltam a krémmel kapcsolatban, mivel nálam, ha valami krémes ért a hónaljamhoz korábban, akkor úgy éreztem, hogy még könnyebben leizzadok. Ez a krém viszont más, picit ragacsos, sűrű állagú, viszont teljesen elfedi, hatástalanítja a kellemetlen illatokat. Naponta egyszer-kétszer használom: teljesen elég. Egy pici 40 gr-os tégelyke simán kitart negyedévet: nagyon baráti áron van!. Mindenkinek csak ajánlani tudom. egyedül azon stresszelhetek, hogy egyszer beszünteti az alkotó a gyártást, mivel kézműves termék. Máson nem kell aggódni! Arra ott a krém :-)

2017. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!