Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ekkora mellem?

Miért van ekkora mellem?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni hogy miért van már nagy mellem? 11 éves vagyok de már 70 C méretű melltartót hordok meg a magasságom is magas 181 centi... Elég hamar "kifejlődtem" ha mondhatom így és persze anyum 173 cm apum meg 184 meg anyumnak ha jól tudom E cicije van, de azért nincs ez túl hamar?? Mindenki csak a vállamig ér meg a cicimet látja ha előre néz és ez nagyon zavaró... Tudtok segíteni mit tegyek??

Nem vagyok kamu meg kövér sem troll válaszokat pedig nem kérek!! Köszi :* :)))



#mell #zavaró #magasvagyok
2016. nov. 28. 23:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Három hónap múlva leszek 12 :)
2016. nov. 28. 23:15
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Genetika. Ez van.
2016. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Fogad el és ennyi. Viszont a cici gondodat ruhákkal szerintem tudod ellensúlyozni. Bár nem vagyok benne biztos.
2016. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Ismerős vagy valahonnan, kérdező! :D

Ez a 3. olyan kérdésed, amit felteszel és egyáltalán nem is igaz!

Már meg ne haragudj, de te pasi vagy!

Ismerlek nagyon jól, ez már a 3. olyan kérdés, ami kitaláció!

2016. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, meg amúgyis írtam rád annakidején privátban és kiderült a neved alapján, hogy pasi vagy!

Nem kell letagadnod!

2016. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"esztikeehh"

Ismerős vagy, nagyon :D

Küldtél annakidején képet "magadról", de a képen biztos, hogy nem te szerepeltél, mert azon a képen volt egy szőke csaj, aki nem 11 évesnek, hanem kinézett 17 évesnek és a melle nem is volt 70C, hanem annál kisebb :D

Előtte is ugyanezt a kérdést tetted fel, de akkor meg 12 évesnek adtad ki magad, most meg 11-nek :D

Ennyire visszafele haladsz a korral? :D

2016. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Scav ***** válasza:
Terike, te vagy az? :D
2016. dec. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!