Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is lehet szexepil...

Szerintetek is lehet szexepil a fogak közötti rés? Nem feltétlen szépséghiba?

Figyelt kérdés

Alapjában véve csinos,szép lány vagyok,de az alsó fogsoromon a 2 első metszőfog között rés van.Engem nem zavar,sőt különlegesnek érzem magam velük,aranyos :) Van egy haverom,magas,kigyúrt,jóképű pasi és neki a felső metszőfogak között van rés,de szerintem ez külön szexi.Mit gondoltok erről?

20L



2016. nov. 30. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem tetszik.
2016. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy kicsi, és nekem is teccik, magamon és másokon is

19/l

2016. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha az alsón van, az nem is nagyon látszik.
2016. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van aki kimondottan szexi azzal a kis réssel, pl egy szinésznő, de sajna nem tudom a nevét, neki nagyon jól áll szerintem.
2016. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szerintem ez olyan dolog,hogy ha valaki alapból jól néz ki,akkor ez csak dob rajta,ha valaki alapból "csúnya",akkor pedig még ront is a helyzeten :D Ugyanez a helyzet a szemüveggel is pl.
2016. nov. 30. 15:57
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Én akiket eddig láttam, nagyon rontotta az összképet. Az egyik első ránézésre különösen csinos és szép lány volt, de amikor kinyitotta a száját, kiábrándultam teljesen. Nekem a fog közötti résről mindig egy hajléktalan szája jut eszembe.
2016. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 igen,ilyen eset is van :D Hát,ízlések és pofonok.
2016. nov. 30. 20:56
 8/12 anonim ***** válasza:
a fogak közötti rés, az a régi rimmel reklám :D Get the London look xD 5 perc szünet a fogai közt, beszarás... szóval valakinek biztos ez a szexepilje, hogy bekerült abba a reklámba anno :)
2016. dec. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nyuszi!!!
2016. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Máson nem zavar, de magamon utálnám. Viszont ott van Vanessa Paradis, annyira illik a franciás bájához ez a kis rés!
2016. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!