Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az igazi szép épített...

Milyen az igazi szép épített köröm?

Figyelt kérdés

sziasztok nekem mandula formájú köröm minták kellenének várom a képeket akár uzibe is:)

19/L


2016. dec. 1. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Rég nem érkezett válasz, ezért bátorkodom írni. Fiú vagyok és nem értek a körmökhöz ezt aláírom, de ugye a lányok azért pepecselnek vele, mert hát szépnek akarnak látszani, és a kéz csupasz terület, azt mindenki észreveheti. No nem igen ismerem a női véleményt, de férfival ugye elég jó eséllyel találkozol, szóval talán adsz a véleményemre.


Rengeteg műkörömmel találkozom utcán, tömegközlekedésen, és itt-ott ahova járok. És elmondhatom, hogy szerintem mind csúnya. Sose találkoztam még olyan körömmel, ami nem taszított volna. Tehát nem az, hogy elfogadhatóan nézne ki, egyszerűen taszít. Pedig már szinte kézfétisnek mondható, hogy mennyire figyelem a hölgyek kacsóját. De a műköröm iszonyat lelomboz. Ha egy mód van rá, szerintem az eredeti körmöd csináltasd meg, az se baj, ha szerinted sose lesz olyan szép, mint bármelyik műköröm. Ráadásul ha elkezd lenőni - ami már 1 hét után megtörténik - akkor én nem tudom, hogy tüntetitek el, de szerintem annak a szemében is csúnya, aki alapból szépnek találta.


Szóval hé lányok! Kérlek titeket, eredeti körmötöket szépítsétek. Lakkozzatok, vagy bármi, de ne építsetek rá semmit se.

2016. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!