Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szőke lányok miért és mivel...

A szőke lányok miért és mivel "rosszabbak", mint a barnák vagy a feketék? Úton útfélen őket szidják, míg eddig egy helyen sem hallottam vagy olvastam, hogy a feketék milyen ribisek.

Figyelt kérdés
Nem akarok úgy tűnni, mintha általánosítanék, szerintem senki nem k a hajszíne miatt, csak épp azt nem értem, hogy a szőkék mégis miért??...vagyis miért gondolják azt az emberek..
2010. máj. 1. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert anno elterjedt az, h sok nagyonhülye médiaszemélyiség is szőkére festette a haját, és ettől jött az h a szőkék hülyék. etz vicces, lehet belőle viccet csinálni, abból viszont nem, h a feketék ribisek. ezért ez nem annyira elterjedt. nameg mert ezt azért nemmondanám így egyértelműen h a feketék ribisek, a szőkék is legalább annyira ribisek
2010. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt úgy értettem, hogy ha a szőkék ribisek, akkor a feketék is azok, ez így helyes!!
2010. máj. 1. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
nem jó szőkével kezdeni, a sötét zakón hamar meglátszik a hajszála
2010. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában a -nem szőke- nők piszkálják a szőke nőket,hogy ribisek (a pasik maximum csak 'lebutázzák' őket).

Szerintem a nők legalább fele szeretne szőke lenni,de nem mindenkinek áll jól.Női féltékenység,irigység,rosszindulat-ezért mondják a dekoratív szőke nőkre a ribi jelzőt.Tény,hogy a férfiak jobban megnéznek egy szőke nőt vagy udvarolnak nekik(persze a pasik tagadják,de tapasztalatból mondom,hogy így van).Lehet,hogy azért ribancozzák le őket,mert sok pasi van körülöttük állandóan(ez nem jelenti azt,hogy mindenkivel leállnának).

Nem hajszínfüggő az egyéniség.

2010. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre a szőkére azt mondom h ribis:

[link]

erre meg azt h milyen szép haja van:

[link]

erre hogy ribis:

[link]

erre hogy szép:

[link]

Nem mindegy h milyen a szín és a forma.

2010. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12:16

Teljesen igazat adok neked, én is szőke vagyok, de NEM ribis. Dekoratív (nem platina) szőke hajam van, kék szemmel. Sokan néznek butának, pedig évfolyamelső vagyok. Nem vagyok kényes, belevaló csajnak mondanak, akik ismernek. Egy fiúm volt, nem vagyok ilyen "partycica". Szerintem egy szép szőke lány semmivel sem rosszabb, mint mondjuk egy ugyanolyan szép barna lány. Nem értem miért kell valakit megítélni a hajszíne alapján!

2010. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!