Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy vastag szájú lánynak is...

Egy vastag szájú lánynak is ugyan úgy jól állhat egy száj piercing?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan azt mondták, hogy ne csinátassak mert nem állna jól. Elég vastag szám van. Azt mondják a vékon szájúaknak sokkal jobban áll.
2016. dec. 4. 13:30
 1/5 anonim válasza:
Szia! kifejezetten szépek a telt ajkú lányok. nyugodtan rakasd a piercinget be! simán el tudom képzelni Angelina Jolie-t piercingel :D
2016. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D
2016. dec. 4. 13:35
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
nah, ha tetszik, csináltasd meg.
2016. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is vastag szájhoz ha lehet még jobban passzol. egy-két karika nagyon királyul tud kinézni :)
2016. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem csak az ajkak vastagságától, hanem az arcod karakterétől is függ.

A telt ajkakra egyébként is jobban fókuszál sok férfi, ha lesz benne percing, akkor még több tekintet szegeződik rá. Egyébként ha küldesz fotót privátba a szádról vagy arcodról és a percingről, én megcsinálom neked a látványtervet, hogy néznél ki vele.

2016. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!