Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bikinit szeretnék venni, hol...

Bikinit szeretnék venni, hol nézzem meg, ahol szép is és olcsó is viszonylag?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg bikinim van,szinte mániás vagyok :) van olcsóbb is, drágább is. Igazából szépeket is ki lehet fogni minden kínaiban meg minden piacon viszont abban biztos lehetsz, hogy párszor viszont látod őket más lányokon :) Sabinás bikinik drágábbak de ott van választék bár azok is visszaköszönhetnek 1-2 másik csajról.


Én a victoria's secret bikinikre esküszök, nagyon szépek és most leárazás is van (teszek a végére linket is). Ezeket nem hinném,hogy látnád más lányokon, mivel itt csak a designer outletben kaphatóak,ott meg nem az egész kollekciót árulják. Ennek hátránya ,hoyg nem is tudod felpróbálni őket. :S ja meg a szállítási díj nem egetrengető. itt a link is : [link]

2010. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és innen hogy kell rendelni?
2010. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hol laksz és milyen boltok vannak ott de a Melody márkájú bikinik nagyon jók :) minőségiek, szépek, olcsók. ráadásul nem kínai termék hanem magyar bárhol veszed.
2010. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szép fürdőruhát szeretnék, de nem találtam sehol, ami igazán tetszene, csak a tucat darabokat. Ezt a Melody márkát hol lehet kapni Budapesten?
2011. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!