Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mondanátok véleményt...

Lányok, mondanátok véleményt a testemről? 19/f

Figyelt kérdés

[link]


2 hónapja kezdtem el kondizni és még sok munka van hátra, de gondoltam kikérem a lányok véleményét. :) Egyébként 184cm/80 kg. Ja és csináltam egy béna takarást a háttérben a biztonság kedvéért :D



2016. dec. 6. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Gyere vissza egy év múlva.
2016. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Most a a lányok befognak csurizni a kép láttán még hozzá mikulás is van :33333
2016. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnik, mintha nagyon "csuriznának" :D
2016. dec. 6. 19:31
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

4. hónapnál mutasd, hogy mire jutottál.

4 hónap fegyencedzés eredménye nálam:

-kb 3x jobban bírom a terhelést

-jobban szálkásít

-elég rendesen alakítja a kockahasat


Egyébként akkor fognak csurizni, ha tényleg egy fitt testet látnak, amin látszik az izom laza állapotban is.

2016. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A laza állapotot nem tudom hova tenni, hisz ezen semmi feszítés nincsen. Másrészt meg mindenkinek más jön be de 2 hónap kondival és étrenddel többet értem el mint sima fegyencedzéssel, de ezt embere válogatja. :)
2016. dec. 6. 19:51
 6/21 Zedricht ***** válasza:
100%

Srác vagyok, de valamiért érdekelnek hogy mások milyen testre kérnek véleményt, hátha valamelyik hasonlít az enyémre :D

Egyébként tényleg kb 4 hónap múlva fog jobban látszani a kondi, mivel az első hónapokban gyorsabb az izomgyarapodás.

Egyébként szedsz valamit mellé?

2016. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak protein+széndhidrát kombót :) Amúgy tisztában vagyok vele, talán még túl kritikus is vagyok magamhoz, csak az embernek szüksége van némi visszajelzésre.
2016. dec. 6. 19:55
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz ez idővel!:D
2016. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem beszólás, de bírom, hogy eddig kb 150 emberrel beszéltem a fegyencedzésről és valamiért csak nálam működik. :'D


Amúgy a titka az, hogy lassan kell csinálni a feladatot.

Ezért is van az, hogy aki a könyv alapján kezdi a fegyencedzést, nem lát olyat, hogy 50 fekvőtámasz, mert fölösleges, ha szabályosan csinálja, és megtartja mindenhol a 90°-ot és a csípője is megfelelő magasságban van akkor lassan kezdi el leengedi magát, megtartja egy 2-3 másodpercig majd vissza, így elég belőle a 4x15 a jó erőben lévőknek.


De ez a lassan csináld dolog érvényes a konditermes súllyal történő edzésre is, nem dobálni kell, mert azt én is tudom, a technika inkább számít.

2016. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
44%
A kérdező teste teljesen átlagos , inkább 65 kilósnak mondanálak mint 80. Tényleg egy fél év múlva tegyél ki inkább képet annak már értelme is lesz és biztos sokkal jobb tested lesz mint most.
2016. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!